Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wybór telefonu. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Wybór telefonu. (/Temat-Wybor-telefonu-99507)



Wybór telefonu. - tollusiek - 12-10-2014 20:46

Witam.
Chciałbym na dniach kupić telefon. Cena, jaka mnie interesuje to do 600 złotych maksymalnie. Moje typy to: LG L Fino, LG Swift L9 II oraz LG L65. Ważne, by wyświetlacz był większy niż 4,3 cala.
Fajnie, gdyby były one dostępne w sklepach takich jak RTV EURO AGD oraz innych bo prawdopodobnie wezmę go na raty, ponieważ wygodniej jest mi niż płacić od razu całą sumę. Co do jego przeznaczenia, ciężko określić coś konkretnie, ale jak pewnie każdy - internet, czasami w coś zagrać, posłuchać muzyki, zrobić zdjęcie.
Jeżeli moglibyście coś zaproponować innego, to bardzo zapraszam. Ale tak jak wspomniałem, muszą być w sklepach, nie przez internet. No i prosiłbym ewentualnie też o wybranie najlepszego z tych trzech telefonów, o których mowa jest wyżej.
Serdecznie pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc! Smile


RE: Wybór telefonu. - asiorek - 12-10-2014 22:14

z twich propozycji polecam l9 II


RE: Wybór telefonu. - tollusiek - 13-10-2014 11:15

(12-10-2014 22:14)asiorek napisał(a):  z twich propozycji polecam l9 II

Dzięki za odpowiedź. Dla mnie też faworytem jest L9 II. Być może są lepsze telefony w takiej cenie, ale tak jak mówiłem, dobrze by było, żebym mógł je dostać w sklepie naziemnym. Ale jeżeli ktoś ma propozycje innych, to chętnie się im przyjże Smile
Pozdrawiam!


RE: Wybór telefonu. - asiorek - 13-10-2014 11:44

Skoro bierzesz na raty moze warto bylo by rozejrzeć sie za czymś droższym?


RE: Wybór telefonu. - tollusiek - 13-10-2014 12:23

(13-10-2014 11:44)asiorek napisał(a):  Skoro bierzesz na raty moze warto bylo by rozejrzeć sie za czymś droższym?

Chodzi mi o 10 rat, ale obawiam się, że nie mógłbym sobie pozwolić na ratę większą niż ~60 złotych. Co prawda posiadam pieniądze na dobry telefon, ale nie mam zamiaru tego wydać w całej ilości. Stąd taka decyzja Smile


RE: Wybór telefonu. - tollusiek - 14-10-2014 15:21

Telefon kupiony, temat do zamknięcia Smile
Pozdrawiam!


Wybór telefonu. - surfer0700 - 17-10-2014 18:39

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.