Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tanie części do maluszka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Tanie części do maluszka (/Temat-Tanie-czesci-do-maluszka-99475)



Tanie części do maluszka - asiorek - 12-10-2014 15:04

Siemaneczki. Dwa miesiące temu przeprowadziłem sie jakies 15 km od starego mieszkania. Stal tam mój maluszek. Stal i zarastal bo przez budowę nie bylo czasu sie nim zająć. Wczesniej przed zima jeździłem nim. Ale niestety tylko po polach bo jest w takich stanie ze wstyd gdzies nim jechac. Wczoraj wyrwalem go z tych otaczających i rosnących pokrzyw. Zaladowalismy na najazd i przyprowadziliśmy tutaj. Lepsze warunki pracy, po mimo tego ze mam jakies 3 km od domu warsztat stwierdziłem ze nie będę ojcu robił syfu za warsztatem, będę pracowal nad nim kolo domu. Na początek musze zrobić mu blacharke no a potem reszta wiec mam teraz ogromny cel jesli chodzi o zarobki w sieci. Ale ja nie o tym,a mianowicie, kieruje do was zapytanie o części, nie spotkal sie ktos moze z częściami tanimi ale w dobrym stanie do tegoż fiacika ? Jesli ktos cos widział i byl by skłonny podlinkowac. Za każdy dobry odpowiedni link dam reputke. Oczywiscie nie chodzi mi tutaj o to żeby ktos za mnie szukam części czy cos. Tylko chodzi mi o namiary na jakies tanie oryginalne części.


RE: Tanie części do maluszka - marcel_kk - 12-10-2014 15:13

Daj fotke aktualnego stanu tego pershinga Wink
Potem będziesz dodawał kolejne po wykonanych naprawach,
będziesz miał większa motywacje do dokończenia dzieła.
Których części poszukujesz, blacharskich, mechanicznych ?


RE: Tanie części do maluszka - asiorek - 12-10-2014 15:20

chce zrobic dziennik, zamiast zarabiania to wlasnie prac nad nim, no i planuje mu zrobic fp ale nie mam pomyslu na nazwe projketu.. ;x fotke wrzucę wieczorem, bo mam jedno zdjęcie ale mało wyraźne.

na sam początek poszukuje podłogi, po nie zbyt widzi mi się zaplacic 260 zl za samą podłoge ;x do syrenki części kupujemy bardzo tanio, no i dlatego tez pomyślałem, że skoro do syreny znaleźliśmy tanio to i do maluszka, ale jak narazie nie znalazłem nic interesującego ;x

wczoraj bylem na etapie sprzątania, no i najwazniejsze odpalenia go.. Jako, że wcześniej też stał rok w krzakach zanim ja się nim zajałem to go trochę fałszywa ruda zmęczyła, no jeździłem aż wkoncu spadlem z fotelem na droge Big Grin No i wziąłem się za robote, wyciągłem ze srodką tą korozje, i mam dziury, niczym flinstonowie Big Grin szyny sa , fotel jest i jakos się da jeździć.. ;p
No ale maluszek odpalił na strzała ( pomijając zalanie paliwa i zaciągniecie go do pompki .. bo bym go zakatował ) Dziś muszę isć jeszcze odblokować koła, bo się zablokowały i nie ma hamulcy, przez co wczoraj też wyciągarka miała lekkie problemy z wciągniciem go na najazd. Big Grin


RE: Tanie części do maluszka - asiorek - 12-10-2014 18:12

Tutaj link do dziennika - > http://zarabiam.com/Temat-Dziennik-asiorek-odbudowa-99491?pid=1022719#pid1022719


RE: Tanie części do maluszka - MaLiN - 14-10-2014 09:02

Mają fajną wyszukiwarkę, więc nie powinno być problemów. Link - > http://www.czesci.ambit.pl/ Taka ogólnopolska wyszukiwarka części ze stacji demontażu.