Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ryczałt - Rozliczanie zarobków z reklam - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Ryczałt - Rozliczanie zarobków z reklam (/Temat-Ryczalt-Rozliczanie-zarobkow-z-reklam-99441)



Ryczałt - Rozliczanie zarobków z reklam - szybkikwit - 11-10-2014 22:45

Witam. Zarabiam dzięki swojej stronie na wyświetlaniu reklam ze strony Popads.net Wypłaty dostaje na Paypala w USD . Jestem Na ryczałcie 8.5% . Czy zeby się rozliczyc z tego zarobku to poprostu kurs usd z nbp.pl razy mój zarobek ?


RE: Ryczałt - Rozliczanie zarobków z reklam - krazu - 15-10-2014 12:10

Pewnie średni kurs NBP z dnia poprzedzającego uzyskanie przychodu. Ale 100% pewności nie mam, więc może jeszcze ktoś się wypowie Wink


RE: Ryczałt - Rozliczanie zarobków z reklam - szybkikwit - 15-10-2014 23:57

No też narazie tylko tyle wiem , nie wiem czy musze przeliczac saldo na PLny choc i tak kurst paypala bedzie duzo mniejszy niz nbp


RE: Ryczałt - Rozliczanie zarobków z reklam - krazu - 16-10-2014 14:12

jak chcesz przeliczać saldo paypal na PLN to wtedy jako przychód zgłaszasz tę sumę w PLN


RE: Ryczałt - Rozliczanie zarobków z reklam - szybkikwit - 16-10-2014 20:40

Hmm czyli dostaje 100$ przeliczam sobie na paypalu na PLN . przelewam to na konto i wtedy sie rozliczam z tej kwoty pln a nie że odrazu jak dostaje na PP $ to te $ przeliczam po kursie nbp.pl


RE: Ryczałt - Rozliczanie zarobków z reklam - rachman - 28-05-2015 20:04

Waluty obce rozliczasz wg kursu nbp z dnia poprzedzającego roboczego, czyli jak masz poniedziałek to bierzesz z piątku. Wg mnie to co wpływa przeliczasz a nie po entym przelaniu na konto. Wypłata na pp czy konto wpada w dolcach to je przeliczasz jak napisałem i to jest kwota a nie że sobie przewalutujesz na pp a potem na konto i coś sroś i wogóle Wink