Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poszukuje Mentora do sub sms - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Poszukuje Mentora do sub sms (/Temat-Poszukuje-Mentora-do-sub-sms-99426)

Strony: 1 2


Poszukuje Mentora do sub sms - fenri95 - 11-10-2014 17:30

Witam potrzebuje pomocy odnośnie Sub Sms.Nie licze na gotową nisze.Zostaje oczywiście poleconym.


RE: Poszukuje Mentora do sub sms - Klin - 11-10-2014 20:46

Napisz tutaj konkretnie z czym masz problem


RE: Poszukuje Mentora do sub sms - AnnaKa - 11-10-2014 22:32

Ja również mogę pomóc nie musisz nawet rejestrować się z refa jedynie co to tak jak wyżej kolega napisał powiedz co chcesz wiedzieć, jaką masz wiedzę, czy zarabiałeś już coś ?


RE: Poszukuje Mentora do sub sms - Tidus - 11-10-2014 22:40

To i ja przy okazji zadam pytanie.

Jakim programem działać spamując bo wszystkich grupach? Innego sposobu poki co nie wymyslilem, niedługo startuje z sposobem z poradnika @AnnaKa [wielkie dzięki!], ale póki co dlaej spam spam spam!


RE: Poszukuje Mentora do sub sms - fenri95 - 12-10-2014 12:25

Otuż mam problem z kontami fb. Mam zmienne ip i wgl.Tworze konto Fb dołanczam do grup zapraszamy znajomych itp.. dodaje fotkę z podpisem (jak mnie oceniacie 1-10? akceptuje wszystkie zaproszenia..) Dodaje po 100 znajomych dziennie.A dołanczanie do nowych grup jaki trzymać dystans? Dziennie po 10 grup czy jak to jest żeby nie zablokowali konta. A co do zarabianie to tylko PPA z subami chce dopiero wystartować.


RE: Poszukuje Mentora do sub sms - AnnaKa - 12-10-2014 14:00

Ok więc już mówię jak to najlepiej rozegrać.

Każdy myśli że ilość 100 akceptacji i 10 grup to jest taka optymalna ilość.
Ja wyszedłem z założenia że robię jak najwięcej kont ale akceptuję max 50 osób dziennie i dodaje 1-2 grupy.
Dlaczego? Ponieważ jest to bardziej wiarygodne. Jak założę konto przez pierwszy tydzień nie dodaję na nim praktycznie nic.

Na pw mogę wam podpowiedzieć jak zrobić sobie fajną bazę kont z dostępem online za darmo. Jedynie co trzeba to posiadać jakiś hosting.
Jeśli ktoś chce mogę mu to zrobić oczywiście za darmo.

Teraz co do sposobu spamowania. Jak pewnie zauważyliście ludzie wrzucają same linki na grupy przez co obniżają sobie konwersję. Warto robić to przez aliasy ponieważ skracanie jest już oklepane i bardzo znane (ludzie nie wchodzą w te linki tak jak kiedyś).
Co do dodawania linków, wrzucajcie je razem z obrazkami a nie same linki. Zwiększa to wiarygodność i bardziej przyciąga wzrok.

Jeśli coś jeszcze mam napisać dajcie znać.


RE: Poszukuje Mentora do sub sms - Tidus - 12-10-2014 14:29

Zakładam konta tym sposobem: http://zarabiam.com/Temat-Jak-zakladac-masowo-konta-na-FB-91879?highlight=Masowo

Potem dodaje się do grup typu 'dodaj mnie'

Następnie postuję wszędzie z prośbą o dodanie do znajomych

Gdy uzbieram x liczbe znajomych mogę zacząc powoli dochodzic do grup

Spamuje po grupach programem od Klina: http://zarabiam.com/Temat-Facebook-automat-czyli-jak-usprawnic-sobie-prace-z-FB-98611

wydaje mi sie, ze blad lezy w grupach, gdyz po prostu nie umiem ich szukac i sa bezwartosciowe :Xx


RE: Poszukuje Mentora do sub sms - fenri95 - 12-10-2014 18:05

Tidus ile znajomych i grup dziennie dodajesz ?


RE: Poszukuje Mentora do sub sms - AnnaKa - 13-10-2014 00:35

To nie wina grup. Niektóre oferty subsms są już tak oklepane że nie chce się nikomu w nie wchodzić.
Polecam tworzenie własnych landing page na których reklamujecie coś czego nie ma w gotowcach.
Przykład.
Przejedź się najnowszym BMVV j8 Big Grin Znak zastrzeżony także uważajcie to tylko przykład. I używacie do tego pustej oferty.


RE: Poszukuje Mentora do sub sms - fenri95 - 16-10-2014 07:02

Jaki wybrać serwiś? Co powiecie o eforsa mają podobno częste wypłąty Smile Co proponujecie?