Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Spór na Paypal - pytanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Spór na Paypal - pytanie (/Temat-Spor-na-Paypal-pytanie-99419)

Strony: 1 2


Spór na Paypal - pytanie - dawkos23 - 11-10-2014 13:59

Siemka, zalozylem spór na Paypal, bo nie dostalem rzeczy, ktora kupilem, najpierw jest waiadomosc do sprzedajacego, a jesli ten nie odpowie sklada sie roszczenie i sprawa zajmuje sie Paypa. I moje pytanie - jakie sa szanse odzyskania kasy? Co PayPal jest w stanie zrobić?


RE: Spór na Paypal - pytanie - marcel_kk - 11-10-2014 14:04

Wszystko zależy od tego co kupiłeś, jak coś niematerialnego ( bitcoiny, fanpage itp.)
to może być różnie.
Jak coś materialnego i sprzedający nie przedstawi np. numeru przesyłki, scanu z domumentu nadania paczki itp. to masz dużą
szanse że pieniądze wrócą do Ciebie.


RE: Spór na Paypal - pytanie - AnnaKa - 11-10-2014 17:47

W przypadku gdy nie otrzymałem towaru wirtualnego i płaciłem przez PayPal oczekiwałem około 20 dni i pieniądze wróciły do mnie także szanse są duże jednakże warto zwrócić uwagę na to jaki masz dowód na to że nie otrzymałeś tego co trzeba, warto też podkreślić że sam próbowałeś nawiązać kontakt ze sprzedającym a ten dał odpowiedź negatywną lub jej brak.


RE: Spór na Paypal - pytanie - dawkos23 - 13-10-2014 15:37

tak, kontaktowalem sie i bez odzewu, dowodem jest temat na forum bestblackhatworld.com, gdzie sa wypowiedzi innych oszukanych Smile licze, ze to sie dobrze skonczy, bo to ponad 1,2k zł eh

(11-10-2014 17:47)AnnaKa napisał(a):  W przypadku gdy nie otrzymałem towaru wirtualnego i płaciłem przez PayPal oczekiwałem około 20 dni i pieniądze wróciły do mnie także szanse są duże jednakże warto zwrócić uwagę na to jaki masz dowód na to że nie otrzymałeś tego co trzeba, warto też podkreślić że sam próbowałeś nawiązać kontakt ze sprzedającym a ten dał odpowiedź negatywną lub jej brak.


tak, kontaktowalem sie i bez odzewu, dowodem jest temat na forum bestblackhatworld.com, gdzie sa wypowiedzi innych oszukanych Smile licze, ze to sie dobrze skonczy, bo to ponad 1,2k zł eh dzieki za danie nadziei Smile


RE: Spór na Paypal - pytanie - marcel_kk - 13-10-2014 16:20

Kupowałeś przedmiot za 1200 zł płacąc poprzez PayPal zamiast Allegro ???
Chyba coś nie teges z Tobą.


RE: Spór na Paypal - pytanie - dawkos23 - 13-10-2014 17:42

(13-10-2014 16:20)marcel_kk napisał(a):  Kupowałeś przedmiot za 1200 zł płacąc poprzez PayPal zamiast Allegro ???
Chyba coś nie teges z Tobą.

To byl produkt niematerialny z zagranicznego forum wiec jak?


RE: Spór na Paypal - pytanie - kariolmax - 13-10-2014 20:36

Ta strona, którą dałeś już nie działa Wink


RE: Spór na Paypal - pytanie - patis1997 - 13-10-2014 22:08

Jak przedmiot był niematerialny to szansa jest bardzo mała, że PayPal wygra roszczenie. Zgłoś lepiej na policję, chociaż i tak wątpię, że uda Ci się odzyskać pieniądze.

Ja mam problem taki, że otrzymałem dotację na wysokość 6k zł przez PayPala i dostałem obciążenie zwrotne. ;-;


RE: Spór na Paypal - pytanie - fusion822 - 14-10-2014 13:24

Kiedyś zamawiałem konto premium, zgłosiłem do paypala i pieniądze odzyskałem


RE: Spór na Paypal - pytanie - dawkos23 - 14-10-2014 15:24

(14-10-2014 13:24)fusion822 napisał(a):  Kiedyś zamawiałem konto premium, zgłosiłem do paypala i pieniądze odzyskałem

Jak z nimi gadałeś, jakich argumentów używałeś? Dawno to było? Smile

(13-10-2014 20:36)kariolmax napisał(a):  Ta strona, którą dałeś już nie działa Wink

Działa, to jest jedno z lepszych zagranicznych for, nie padnie szybko, pomylilem adres z innym forum - bez "best" na poczatku sprobuj Smile