Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Domeny dla klientów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Obrót domenami (/Forum-Obrot-domenami-253)
+---- Dział: O domenach (/Forum-O-domenach-241)
+---- Wątek: Domeny dla klientów (/Temat-Domeny-dla-klientow-99408)



Domeny dla klientów - Danny - 11-10-2014 10:34

Witajcie,

Wiem, że jest tu parę osób, które robią strony internetowe komercyjnie. Możecie napisać gdzie trzymacie swoje domeny dla klienta? Tzn. klient zakłada konto w rejestratorze domen czy macie swoje specjalne konto biznesowe? Pierwsze 2 zlecenia zrobiłem zakładając klientom konto w AZ, ale nie wiem czy to nie jest przypadkiem nieprofesjonalne Tongue

Aktualnie trzymam prywatne domeny w AZ.pl, czy macie jakieś inne ciekawe firmy do polecenia? Jeżeli chodzi o ceny to w OVH widziałem dobre. A może jakaś firma ma coś takiego jak biznesowy model trzymania domen?

Pozdrawiam,
Dla każdego reput - zależy mi na sporej ilości opinii Wink


RE: Domeny dla klientów - dzemba - 12-10-2014 13:05

Ja wszystkie domeny trzymałem na OVH, a hosting z kylos Big Grin


RE: Domeny dla klientów - Danny - 12-10-2014 17:37

Ale w swoim koncie trzymałeś domeny klientów czy za każdym razem zakładałeś nowe lub oni zakładali?


RE: Domeny dla klientów - czesio89ns - 13-10-2014 07:13

Dla klienta wykupuje nową domenę i osobny hosting Smile


RE: Domeny dla klientów - Danny - 15-10-2014 17:04

Domenę na swoje nazwisko/konto?

(13-10-2014 07:13)czesio89ns napisał(a):  Dla klienta wykupuje nową domenę i osobny hosting Smile



RE: Domeny dla klientów - czesio89ns - 16-10-2014 20:39

Na moje konto, chyba, że klient chce mieć to u siebie Smile