Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wykonam: programy, boty, strony, landing page - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Wykonam: programy, boty, strony, landing page (/Temat-Wykonam-programy-boty-strony-landing-page-99385)



Wykonam: programy, boty, strony, landing page - ClassAxion - 10-10-2014 19:14

Witam,
wykonam:
- Programy pod PPA/CPA (hacki, itp.)
- Strony WWW (pod ppa/cpa, subsms, viralfb, like2watch, landing page, itp.)
- Domenę .pl + hosting (darmowy) na rok (mogę wrzucić tam stronkę która u mnie zleciłeś)
- Boty (do wyciągania newsów ze stron, itp. jeżeli będę w stanie takie coś napisać)

Czas realizacji zależy od tego czy mam wolną chwilkę, lecz cenię sobie kontakt pomiędzy mną a klientem, jeżeli wszystko będzie wyjaśnione to czas realizacji będzie krótszy.

Co do cen możemy się dogadać na PW (mogę podać tam nr. GG)
Jestem także otwarty na współpracę ponieważ nie ciągnie mnie do subsms, skracaczy a mogę zawsze postawić jakąś stronkę, zrobić programik itp.
Płatność PayPalem

Pozdrawiam! Smile


Wykonam: programy, boty, strony, landing page - Klin - 02-01-2015 14:34

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.