Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak zarobić na grach -proste i skuteczne- - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak zarobić na grach -proste i skuteczne- (/Temat-Jak-zarobic-na-grach-proste-i-skuteczne-99359)

Strony: 1 2 3


RE: Jak zarobić na grach -proste i skuteczne- - AnnaKa - 13-10-2014 01:16

Dokładnie tak praca = płaca bynajmniej u mnie tak jest.
Warto próbować na różne fronty startować (w zarabianiu - podkreślam)


RE: Jak zarobić na grach -proste i skuteczne- - Qulob - 14-10-2014 18:47

Dzięki, na pewno się przyda.


RE: Jak zarobić na grach -proste i skuteczne- - amadeusz.ak47 - 16-10-2014 22:25

Ja dalej nie widzę sposobu, na czym zarabiamy >?


RE: Jak zarobić na grach -proste i skuteczne- - AnnaKa - 18-10-2014 02:00

Jak to nie ?


RE: Jak zarobić na grach -proste i skuteczne- - Danny - 18-10-2014 05:05

(16-10-2014 22:25)amadeusz.ak47 napisał(a):  Ja dalej nie widzę sposobu, na czym zarabiamy >?

facepalm

Co do metody, próbowałem i nie odniosłem sukcesu, moim zdaniem konkurencja ogromna. No ale jak się uda przebić to real content nam pracuje.

Lepsze sprawa to chyba blog po angielsku i do tego YT (swój głos).


RE: Jak zarobić na grach -proste i skuteczne- - bykonrado - 18-10-2014 06:21

Ja pamietam jak zrobilem skrypt filmow online. W pierwszym dniu bylo okolo 200 osób zarejestrowanych, tydzien później uzytkownikow przybywalo, kasa leciala z reklam przed filmami. Dodalem banery reklamow z grami.. rejestracje lecialy, kasa leciala. Wszystko bylo zgodnie z prawem! Filmy dodawane i ogladane na wlasna odpowiedzialnosc itd. Da rady zarobic na tym jak i na wszystkim.


RE: Jak zarobić na grach -proste i skuteczne- - pawelos377 - 18-10-2014 08:53

Może ktoś polecić hosting i gdzie najlepiej wykupić domenę ?


RE: Jak zarobić na grach -proste i skuteczne- - Babcia_Irenka - 18-10-2014 09:25

(18-10-2014 08:53)pawelos377 napisał(a):  Może ktoś polecić hosting i gdzie najlepiej wykupić domenę ?
Teraz jest promocja na az.pl Na jedno konto możesz zamówić trzy domeny .pl za darmo.
A z hostingiem to http://starkom.eu/


RE: Jak zarobić na grach -proste i skuteczne- - pawelos377 - 19-10-2014 18:25

na az.pl można wykupic za 1zł hosting bez limitu transferu