Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kod do masowego zapraszania na wydarzenie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Programowanie (/Forum-Programowanie-364)
+--- Wątek: Kod do masowego zapraszania na wydarzenie (/Temat-Kod-do-masowego-zapraszania-na-wydarzenie-99348)



Kod do masowego zapraszania na wydarzenie - pietreczka - 09-10-2014 23:13

Witam serdecznie, bardzo dużo używam i często jest mi potrzebny kod do masowego zapraszania znajomych na eventy, niestety mój teraźniejszy kod zaczął szwankować:

jelms=document.getElementsByName("checkableitems[]");for (i=0;i<elms.length;i++){if (elms[i].type="checkbox" )elms[i].click()};



Zaprasza tylko po 40-80 osób, więcej nie ma szans, wiecie co może być tego przyczyną?
Podajcie Wasz kod do zapraszania.
+ jak ktoś ma to do masowego zapraszania do polubienia fp, bez posiadania admina Wink


RE: Kod do masowego zapraszania na wydarzenie - AnnaKa - 10-10-2014 01:42

Proszę bardzo :

jvar x=document.getElementsByTagName("input");for(var i=0;i<x.length;i++) {if (x[i].type == 'checkbox') {x[i].click();}}; alert('Zaznaczone!');

Ten kod zawsze działał i nadal działa także sprawdź może to pomoże Smile


RE: Kod do masowego zapraszania na wydarzenie - pietreczka - 10-10-2014 11:17

Nie działa mi ;(
Jakies wskazówki jak dokładnie to robić?