Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy notatki na fanpage'u przynoszą dodatkowe wejścia? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Czy notatki na fanpage'u przynoszą dodatkowe wejścia? (/Temat-Czy-notatki-na-fanpage-u-przynosza-dodatkowe-wejscia-99333)



Czy notatki na fanpage'u przynoszą dodatkowe wejścia? - MaLiN - 09-10-2014 20:23

Ostatnio zastanawiałem się, czy tworzenie notatek na fanpage'ach ma swoje plusy przy pozycjonowaniu? Co o tym myślicie? Ma to jakiś sens, że po wpisaniu danej frazy w google, pokażą nam się również wyniki do naszego fanpage'a?


RE: Czy notatki na fanpage'u przynoszą dodatkowe wejścia? - Karamber - 10-10-2014 09:57

pokazuję się nasz FpWink


RE: Czy notatki na fanpage'u przynoszą dodatkowe wejścia? - MaLiN - 10-10-2014 10:44

To wiem, ale czy warto tworzyć takie notatki, aby przyciągnąć nowych klientów/użytkowników?


RE: Czy notatki na fanpage'u przynoszą dodatkowe wejścia? - lijon - 10-10-2014 11:50

Nie przyciągniesz, od jakiegoś czasu FB sztucznie ogranicza widoczność postów na FanPage. Robi to specjalnie by kupować promowanie premium. Stąd też taki wysyp FanPage na allegro.


RE: Czy notatki na fanpage'u przynoszą dodatkowe wejścia? - MaLiN - 10-10-2014 12:09

Ale mi nie chodzi o widoczność samych postów/notatek na Facebooku. Chodzi o samo google, czy takie notatki również się zaindeksują.