Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy są tu spece od facebooka? Problem z fanpejdżem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Czy są tu spece od facebooka? Problem z fanpejdżem (/Temat-Czy-sa-tu-spece-od-facebooka-Problem-z-fanpejdzem-99313)

Strony: 1 2


Czy są tu spece od facebooka? Problem z fanpejdżem - duperele - 09-10-2014 17:49

Witam
Nie wiem czy to odpowiedni dział, ale zależy mi na rozwikłaniu sprawy. Nie mogę dodawać postów jako strona na innym fan page, mam konto prywatne i założoną stronę na Facebook - Album (loguję się na jednego maila) i gdy przechodzę na konto strony i chce dodać post na innym fan page(stronie), post się dodaje i widzę go tylko jak jestem zalogowany jako strona, a jak jestem zalogowany jako osoba prywatna nie widać posta i inne osoby prywatne też nie widzą posta, co więcej gdy dodaję post o tej samej treści jako osoba prywatna wszyscy go widzą, dodam jeszcze, że na tym fan page jest dużo postów od innych fan page, macie jakieś pomysły ?
Pozdrawiam


RE: Czy są tu spece od facebooka? Problem z fanpejdżem - mikiniki - 09-10-2014 17:55

Cześć Smile
Też tak mam obecnie na 2 stronach. Post mogę dodać normalnie, lecz go nie widać. Nie dostałem żadnego powiadomienia itp o banie. Ale już nie pierwszy raz takie coś Smile
Po kilku dniach to mija. Przeważnie 3-10... Tylko że zazwyczaj po takim czymś zasięg spada :/


RE: Czy są tu spece od facebooka? Problem z fanpejdżem - duperele - 09-10-2014 17:59

Właśnie wiem, że problem jest powszechny... tylko dlaczego widać posty innych fp. Większosć pewnie zakladając fp próbowała promować sie na innych stąd liczę, że ktoś zna rozwiązanie. ''Świeżość'' fp może mieć znaczenie? Ilość lajków?


RE: Czy są tu spece od facebooka? Problem z fanpejdżem - mikiniki - 09-10-2014 18:01

Raczej znaczenie ma to co publikujesz, domniemam że spam, stąd nie widać postów. Bardzo często się tak dzieje, jak promujesz szpiega itp... Bo tego nie lubią w obsłudze fb Smile


RE: Czy są tu spece od facebooka? Problem z fanpejdżem - Majka - 09-10-2014 18:05

(09-10-2014 18:01)mikiniki napisał(a):  Raczej znaczenie ma to co publikujesz, domniemam że spam, stąd nie widać postów. Bardzo często się tak dzieje, jak promujesz szpiega itp... Bo tego nie lubią w obsłudze fb Smile

Nie zgodzę się. Może dodać z konta czystego "hej" i tak nie opublikuję. Podobny problem już poruszałam na tym forum. Nikt nie dał trafnej odpowiedzi Sad Do dziś nie wiem.


RE: Czy są tu spece od facebooka? Problem z fanpejdżem - duperele - 09-10-2014 18:05

no właśnie nie spam... jakis komentarz odnosnie zdjecia/postu i podbijam autolajkiem Big Grin
tylko moge podbić wszystko (prywatne, swoje, cudze, inny fp) tylko nie mój własny komentarz bo....komentarz po dodaniu nie istnieje dla innych... :///

..z kolei niejednokrotnie widziałem jak 1 fp promuje sie w komentach na innym i go widać.. :/ a u mnie ni ch*a


RE: Czy są tu spece od facebooka? Problem z fanpejdżem - mikiniki - 09-10-2014 18:08

To Ty dodajesz komentarze do postów na innych stronach ? I je lajkujesz z automatu np. 300like
?

To pewnie zablokował admin Twoje konto/stronę, załóż inne/spróbuj na innej stronie.

Admin może bez problemu zablokować osobę, którą uzna że spamuje w komentarzach pod popularnym zdjęciem, sam tak wielokrotnie robiłem.

Daje " x " i " zablokuj użytkownika " - i już Twój post jest widoczny tylko dla Ciebie...


RE: Czy są tu spece od facebooka? Problem z fanpejdżem - duperele - 09-10-2014 18:09

tia. wszystkie kazdy jeden tylko nie ten dodany z mojego wlasnego fp Wink prywatny komentarz podbije...no ale nie konto chce promowac a fanpage lol

zablokował mnie jako admina?
dodac nowego maila i bedzie git?


RE: Czy są tu spece od facebooka? Problem z fanpejdżem - mikiniki - 09-10-2014 18:15

Moim zdaniem admin strony na której próbujesz dodawać posty, zablokował Twoją stronę. A tak jest. Post będzie widoczny tylko dla Ciebie i Twoich znajomych. Przetestuj na innych stronach.


RE: Czy są tu spece od facebooka? Problem z fanpejdżem - duperele - 09-10-2014 18:26

na innych stronach również nie widać Sad
próbowałem z innego maila, też gunwo. jeśli ktoś coś to prosze o pomoc!

kolejna wskazowka
to jest raczej ban na fanpage a nie konto(konta) przypisane do niego
kiedy proboje komentowac ze zwyklego konta (powiazanego z fp) to komentarz jest widoczny dla wszystkich, ale gdy np robie tworze komentarz z linkiem czyli @Xxxxx i zatwierdzam to takiego komentarza nie widac. :/

dobra juz wiadomo, to jakis ku*ewski ban, bo innym fanpajdzem moge komentowac posty innych fp.