Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lilion Transfer przelew - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Lilion Transfer przelew (/Temat-Lilion-Transfer-przelew-99312)



Lilion Transfer przelew - FireSlayder - 09-10-2014 16:28

Witam. Mam nadzieję, że to dobry dział ;_; Piszę w pewnej sprawie związanej z Lilion Transfer. Otóż chciałem wymienić sobie bitcoiny na pln na paypalu i pojawił się pewien problem. Wypełniłem oczywiście dane, podając kwotę oraz adresy skąd ma być brana kasa i gdzie ma być przesłana. Dałem potwierdź i...strona cały czas się ładuje. Ładuje, ładuje i wyskakuje "Przekroczono limit czasu połączenia" albo teraz jakaś nowość dostałem komunikat, że podjąłem zbyt wiele prób wymiany czy coś tam i mam spróbować za kilka minut. Wie ktoś o co biega? Problem po mojej stronie czy lilion? No i jeszcze jeśli z tym się nie uda to poleci ktoś jakiś inny kantor online gdzie wymienię bitcoin na zł na paypalu?


RE: Lilion Transfer przelew - Workis - 15-04-2015 22:58

Nie polecam korzystac aktualnie z liliontransfer.org
Od soboty czekam na przelew przy transakcji PL Bank -> PM USD.
Kwota jest zdecydowanie znaczaca.
Dodatkowo :
- Firma nie posiada działającego telefonu (podany na stronie liliontransfer.org nie istnieje, numery podane na stronie monettosa nie dzialaja, telefony komorkowe podane przy rejestrowaniu domen monnetosa itd. nienaleza do nikogo z tych firm).
- Do wlasciciela jednego z telefonow podanych jako nalezace do MonettoSA (w rzeczywistosci nalezy do osoby prywatnej absolutnie niepowiazanej z ta firma) juz dzwoniła policja (mozemy sie tylko domyslac w jakiej sprawie).
- Polska siedziba firmy nie istnieje (podany adres nie jest siedziba firmy).
- Support nie odpowiada na wiadomosci.
- Prezes nie odpowiada na wiadomosci.
- Lilliontransfer reprezentowany przez MonettoSA nie jest zarejestrowany w Polsce tylko w raju podatkowym (nie wiadomo czy "macki" naszego systemu prawnego są w stanie tam dotrzeć).

Absolutnie przestrzegam przed wymianami z uzyciem liliontransfer.org

Oczwyiscie mam nadzieje, ze moj problem sie wyjasni za porozumieniem stron, ale powyzsze podpunkty powinny poddac w watpliwosc czy skorzystac z uslug http://www.liliontransfer.org

pozdrawiam serdecznie


Lilion Transfer przelew - Hybrid1990 - 06-02-2021 20:53

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.