Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy bukmacher na polskim rynku z bardzo dobrym bonusem. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nowy bukmacher na polskim rynku z bardzo dobrym bonusem. (/Temat-Nowy-bukmacher-na-polskim-rynku-z-bardzo-dobrym-bonusem-99292)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Nowy bukmacher na polskim rynku z bardzo dobrym bonusem. - MaLiN - 07-11-2014 00:25

Tak jak większa część Smile


RE: Nowy bukmacher na polskim rynku z bardzo dobrym bonusem. - MarcinHelios - 09-11-2014 15:30

no z supportem to się posypali mocno, to fakt

ale ja wypłatę dostałem, czekałem ale dostałem


RE: Nowy bukmacher na polskim rynku z bardzo dobrym bonusem. - havierx - 10-11-2014 10:58

A ile czekales na wyplate?


RE: Nowy bukmacher na polskim rynku z bardzo dobrym bonusem. - OctoBerro - 10-11-2014 23:10

na wypłaty z bonusów dłużej sie czeka, bo weryfikują poprawność zakładów


RE: Nowy bukmacher na polskim rynku z bardzo dobrym bonusem. - MaLiN - 11-11-2014 03:47

(10-11-2014 23:10)OctoBerro napisał(a):  na wypłaty z bonusów dłużej sie czeka, bo weryfikują poprawność zakładów

I zapewne też dlatego, że sporo osób skorzystało z tych bonusów.


RE: Nowy bukmacher na polskim rynku z bardzo dobrym bonusem. - MarcinHelios - 16-11-2014 20:28

pytałem o te bonusy i kwestię odpowiedzi na maile,

odpisano mi że walczą z bonus hunterami, że pojawiło się wiele osób, które złamały regulamin bonusów i odwoływały się do regulatora Czarnogórskiego, więc teraz eXbinoG walczy z oszustami, dlatego to się tak przeciąga


RE: Nowy bukmacher na polskim rynku z bardzo dobrym bonusem. - AntonioFresco - 25-12-2014 16:59

no z tego co ja się dowiedziałem to rekordzista założył 250 kont by dostać po 5€ na każdym


RE: Nowy bukmacher na polskim rynku z bardzo dobrym bonusem. - mikusek9 - 31-12-2014 00:11

Ciekawe jak to potwierdził ....


RE: Nowy bukmacher na polskim rynku z bardzo dobrym bonusem. - eXbinoPartners - 15-01-2015 01:11

Nie potwierdził. Konta te zostały założone zanim wymagaliśmy weryfikacji za pomocą dokumentu tożsamości.
Wykrywanie takich osób zajmuje mnóstwo czasu, co przekładało się na opóźnienia w odpowiedzi na maile czy w ogólnej obsłudze klientów.


RE: Nowy bukmacher na polskim rynku z bardzo dobrym bonusem. - smup33 - 16-01-2015 22:19

aktualna ta promocja??
z bonusem 100 euro??