Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy bukmacher na polskim rynku z bardzo dobrym bonusem. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nowy bukmacher na polskim rynku z bardzo dobrym bonusem. (/Temat-Nowy-bukmacher-na-polskim-rynku-z-bardzo-dobrym-bonusem-99292)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Nowy bukmacher na polskim rynku z bardzo dobrym bonusem. - mielony22 - 24-10-2014 10:39

Podpowie mi ktos jak tam to obstawiac??? po wybbraniu spotkania i typu, wpisaniu stawki i zatwierdzeniu wyskakuje taki komunikat - Sorry we can't accept your bets now, please try later (2400). 5EUR swieci sie na zielono pod stanem konta. Nie kumam tego ;p
Kurs oczywiscie powyzej 1,60


RE: Nowy bukmacher na polskim rynku z bardzo dobrym bonusem. - AntonioFresco - 24-10-2014 17:22

Zapytaj supportu czemu nie możesz obstawić.


RE: Nowy bukmacher na polskim rynku z bardzo dobrym bonusem. - Seapo - 24-10-2014 18:06

Czasami tak u nich jest nie wiadomo dlaczego,ja wylogowałem się i już tego błędu nie było.


RE: Nowy bukmacher na polskim rynku z bardzo dobrym bonusem. - mielony22 - 25-10-2014 09:12

ja mam to od poczatku ;/
najpierw blad 2400 a teraz mam 1800. Obsluga klienta milczy....


RE: Nowy bukmacher na polskim rynku z bardzo dobrym bonusem. - MarcinHelios - 25-10-2014 13:14

Dziwne, bo u mnie działa. Właśnie wniosłem zakład na jutro.
Żaden błąd u mnie nie wyskakuje. A korzystam z firefoxa


RE: Nowy bukmacher na polskim rynku z bardzo dobrym bonusem. - OctoBerro - 29-10-2014 00:20

U mnie też wszystko działa i nawet pierwsze transakcje poczyniłem.

Nie jest źle. Myślę, że się wyrobią. Początki zawsze są trudne


RE: Nowy bukmacher na polskim rynku z bardzo dobrym bonusem. - MaLiN - 29-10-2014 00:22

(25-10-2014 09:12)mielony22 napisał(a):  ja mam to od poczatku ;/
najpierw blad 2400 a teraz mam 1800. Obsluga klienta milczy....

Spokojnie, na ich platformie eXbino jest to samo, brak kontaktu z supportem Tongue


RE: Nowy bukmacher na polskim rynku z bardzo dobrym bonusem. - MarcinHelios - 30-10-2014 17:35

Kontaktowałem się ostatnio z obsługą aff i bez żadnych problemów. Na maile odpisują codziennie. O support klienta pytałem - jest to inny dział, ale obiecali że przekażą informację wyżej


RE: Nowy bukmacher na polskim rynku z bardzo dobrym bonusem. - MaLiN - 31-10-2014 01:51

Obsługa aff to inna bajka. Patrząc po coraz to nowych negatywnych opiniach o bukmacherze, to wygląda nie za ciekawie...


RE: Nowy bukmacher na polskim rynku z bardzo dobrym bonusem. - AntonioFresco - 31-10-2014 20:45

Ja na razie nie mam problemów z kontaktem. Na 2 maile z 2 napisanych dostałem odpowiedź.