Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy: mlody16918 FanPage Warrior :D - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik Pracy: mlody16918 FanPage Warrior :D (/Temat-Dziennik-Pracy-mlody16918-FanPage-Warrior-D-99289)



Dziennik Pracy: mlody16918 FanPage Warrior :D - mlody16918 - 08-10-2014 22:27

Witam! :-)

Postanowiłem jak większość tutaj zgromadzonych założyć swój dziennik w celach motywacyjnych Smile. Rozpisywać się nie będę a od razu przejdę do konkretów, bo kogo interesuje o której chodzę spać itd. To chyba nie ważne... Big Grin
Będę zarabiać na subskrypcjach sms w serwisie FreeBiz za pośrednictwem FanPage ponieważ posiadam takowych kilka. Dodatkowo rekreacyjnie i dla odmiany będzie troszkę skracania linków.

W miarę możliwości będę aktualizował stan mojego konta i dodawał nowe screeny z moich zarobków. Zarabiam praktycznie na 1 programie w którym mam stawkę 5,50 PLN. Staram się promować bardzo ostrożnie, w swoich postach nie używam sformułowań typu "Odbierz darmowe doładowanie mi już doładowali 3 razy" jak robi to większość Big Grin Po prostu dmucham na zimne. Konkretnego celu nie mam po prostu będę zarabiał a potem coś się wymyśli, może jakaś inwestycja? Wink No dobra to zaczynamy. Big Grin

Dzień 1:

Freebiz: 203 PLN (o dziwo dużo jak u mnie na dzień roboczy, dzisiaj byłem cały dzień w domu to chyba dlatego :-))
[Obrazek: Bez_nazwy_5.jpg]

bc.vc: 1$ Big Grin

Październik:
Suby: 1043 PLN
Skracacze: 14,80$


RE: Dziennik Pracy: mlody16918 FanPage Warrior :D - Kickster - 08-10-2014 23:51

tak czytam czytam i sobie myśle pewnie znow jakis dzieciak ktory zrobił dwa leady na fire subie i zaklada dziennik no i doczytalem do konca a tam 203 PLN xD szacun i gratulacje, ja tyle robie w trzy tygodnie xD

Powodzenia, bede obserwować !


Odp: Dziennik Pracy: mlody16918 FanPage Warrior :D - Zarobiony_Koles - 09-10-2014 10:12

Gratulacje Smile Wiedziałem młody, że masz ładne sumy. Ale mnie zaskoczyłeś tym, że działasz na FP i mam do ciebie pytanie czy pomagasz zarabiać za pomocą fp.

Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2


RE: Dziennik Pracy: mlody16918 FanPage Warrior :D - mlody16918 - 09-10-2014 11:45

Kickster , Zarobiony_Koles dzieki :-)
Tak zgadza się zarabiam na fp, a Ty jak się domyślam spam? Więc mam propozycje po prostu wymienimy się swoimi doświadczeniami aby oby strony z tego skorzystały Big Grin. Jeśli będziesz zainteresowany pisz pw.
Ja niestety zaraz wychodzę do pracy i będę gdzieś po 22 dopieroAngry


RE: Dziennik Pracy: mlody16918 FanPage Warrior :D - Zarobiony_Koles - 09-10-2014 13:44

Tak ja działam na spamie Smile Zwykły normalny spam, takie wymienianie umiejętności mało co daje, bo druga strona jest zawsze nie zadowolona. (wiem to po swoim doświadczeniu)


RE: Dziennik Pracy: mlody16918 FanPage Warrior :D - mlody16918 - 09-10-2014 22:48

Dzień 2

Dzisiaj nie miałem ze wiele czasu ponieważ byłem w pracy.
Jednak dzień kończy się z zadowalającym mnie wynikiem.

Freebiz : 245,00 PLN (Dzisiaj eksperymentowałem z róznymi programami, więc jest to MIX Big Grin)
FireSub: 3,50 PLN
AdSens: 11,77 PLN
Hotcash: 9,50 PLN
bc.vc: 0,80$ (coraz mniej Big Grin, nie mam na to czasu)

Screen tutaj: http://zapodaj.net/521931c419b4f.jpg.html
(Jak mam dodawać zdjęcie bo opcja "Dodaj obrazek z komputera..." nie działa a przy tej 2 nie wyświetla się w ogóle obrazek.) Big Grin

Dodatkowo zainwestowałem 25$ w moją stronę, zobaczymy czy się zwróci Wink


RE: Dziennik Pracy: mlody16918 FanPage Warrior :D - trio - 09-10-2014 23:04

Kompletnie sie nie znam na tym biznesie ale jak widze taki wynik
Freebiz : 245,00 PLN

to powiem ze naprawde ladnie, mozesz tyle codziennie zarobic?

Na czym to polega ?


Dziennik Pracy: mlody16918 FanPage Warrior :D - Vasaki - 25-02-2018 10:02

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.