Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zweryfikowane Konta Facebook - Szybka Realizacja i Bardzo Dobry Kontakt. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zweryfikowane Konta Facebook - Szybka Realizacja i Bardzo Dobry Kontakt. (/Temat-Zweryfikowane-Konta-Facebook-Szybka-Realizacja-i-Bardzo-Dobry-Kontakt-99264)



Zweryfikowane Konta Facebook - Szybka Realizacja i Bardzo Dobry Kontakt. - lunek - 08-10-2014 12:04

[Obrazek: 21186792132652549085.jpg]
1.Nazwa przedmiotu : Zweryfikowane konta na facebooku.
2.Opis przedmiotu : Opis na zdjęciu. Jestem codziennie od 15 do 23. Konta robione są praktycznie od razu - w zależności od zamówienia trwa to okolo kilka minut. Gdy konto zostanie zablokowane, wyskoczy weryfikacja telefoniczna itp. Proszę od razu sie kontaktować Smile Od razu potwierdzę. Big Grin
3.Zdjęcia : ---
4.Kontakt : GG - 13599852
5.Cena : 3 Zł za konto - im więcej - tym taniej. Cały cennik na zdjęciu.
6.Sposób zapłaty za przedmiot : PayPal bądz Konto Bankowe ( mam w mBanku.)


RE: Zweryfikowane Konta Facebook - Szybka Realizacja i Bardzo Dobry Kontakt. - BloNdyN - 08-10-2014 13:00

Tutaj puste konta chodzily i chyba nadal chodza po 50gr-1zl.Przynajmniej w sieprniu Big Grin Za drogo masz te konta Smile)


RE: Zweryfikowane Konta Facebook - Szybka Realizacja i Bardzo Dobry Kontakt. - lunek - 08-10-2014 13:04

Puste konta bez potwierdzenia :>
A u mnie potwierdzone mailem + numerem telefonu. Oraz u większości osób trzeba czekac nawet KILKA dni aby po blokadzie potwierdziły weryfikacje a u mnie jest to robione jak najszybciej Big Grin Poza tym szybka realizacja i dobry kontakt Tongue


RE: Zweryfikowane Konta Facebook - Szybka Realizacja i Bardzo Dobry Kontakt. - lunek - 11-10-2014 08:02

Ref


RE: Zweryfikowane Konta Facebook - Szybka Realizacja i Bardzo Dobry Kontakt. - Bakterjen - 11-10-2014 15:59

A startery po 50 groszy albo taniej hurtem Wink Zejdz z ceny albo rob konta i czekaj na pare dni stazu jakies zdjecia dodawaj


RE: Zweryfikowane Konta Facebook - Szybka Realizacja i Bardzo Dobry Kontakt. - amadeusz.ak47 - 11-10-2014 16:55

Ja startery kupowalem po 10 gr


RE: Zweryfikowane Konta Facebook - Szybka Realizacja i Bardzo Dobry Kontakt. - mlkv - 11-10-2014 16:58

Bardzo polecam! Zamówiłem kilka kont, bardzo dobry kontakt i szybka realizacja zamówienia. Konta działają jak należy.


Zweryfikowane Konta Facebook - Szybka Realizacja i Bardzo Dobry Kontakt. - daniel42na - 11-10-2014 17:19

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.