Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
obraza - co mi grozi - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: obraza - co mi grozi (/Temat-obraza-co-mi-grozi-99254)

Strony: 1 2 3


RE: obraza - co mi grozi - kariolmax - 08-10-2014 08:46

Olej - szkoda czasu Smile


RE: obraza - co mi grozi - VoreCC - 08-10-2014 08:49

Hahaha ty szalony internetowy napinaczu. Tongue


RE: obraza - co mi grozi - Karpik - 08-10-2014 09:12

Cytat:Jest ono zagrożone karą grzywny (co do zasady od 10 do 540 stawek dziennych), ograniczenia wolności (od 1 do 12 miesięcy) lub pozbawienia wolności do roku. Przestępstwo to ścigane jest z oskarżenia prywatnego, co oznacza że pokrzywdzony musi sam złożyć prywatny akt oskarżenia w sądzie albo skargę (ustną lub pisemną) na Policji. Zgodnie z art. 487 Kodeksu postępowania karnego, akt oskarżenia może ograniczyć się do oznaczenia osoby oskarżonego, zarzucanego mu czynu oraz wskazania dowodów, na których opiera się oskarżenie.

A tak realistycznie, myślisz, że koleś poszedł to zgłosić na policję? Undecided


RE: obraza - co mi grozi - mupetek02 - 08-10-2014 09:51

no tak łatwo wam mówić olej to itp.

@up. nie wiem 50/50 pewność mam nadzieję, że nie mo nie mam ochoty wtapiac forsy na tego kogoś bo mnie nawet nie stać a swoją drogą on przeciez tez moze miec kłopoty co nie? wieksze ode mnie czy jakie?
w sumie jak by to pismo przyszlo i ktos tu pisal ze do skarbowki to co oni mu zrobia niby? ja bede mia lwieksze klopoty chyba

a tak w ogole konto na fejsie kupilem jakies 6miesiecy temu lub dalej i nie zawiera ono moich prawdziwych danych wiec co.. skad beda wiedziec ze to ja xd
_________
edit
w sumie interesuje mnie tylko ta cząstka tekstu:
Cytat:a mnie to jebie i wypierdalaj szmto jeszcze raz kurwa cos napisz

jak by nie patrzeć napisałem tylko 3 wulgarne słowa szmto to chyba nie jest obraźliwe bo nie wiadomo do konca co to za słowo

___
@down: rozekrr tyle ile mam 20 mi styknie i szczerze to sie w tym nie orientuje i z tego o wsio wypytuje ;P


RE: obraza - co mi grozi - rozekrr - 08-10-2014 09:52

Ile Ty masz lat? Chyba malutko skoro tak bardzo martwisz się o takie rzeczy... Daj sobie na luz i olej to, bo śmieszne to aż jest, policja by się uśmiała Big Grin


RE: obraza - co mi grozi - marcel_kk - 08-10-2014 10:06

Jeżeli cos tam jeszcze do Ciebie pisze na fejsie strasząc Cie policja,
to mu napisz żeby lepiej szybko tam pobiegł i wycofał to co tam zgłosił,
bo Twój tata tylko czeka na wezwanie i jak dostanie jego dane to
wysle doniesienie do jego Urzędu Skarbowego w/g miejsca zamieszkania,
aby dobrze się mu przyjrzeli i jego handelkowi.
Tych złamasów z tymi swoimi śmiesznymi ofertami sprzedaży pseudo pewniaków to
ostatnimi czasy prawdziwa plaga na fejsie.


RE: obraza - co mi grozi - Majka - 08-10-2014 14:20

Kompletnie olej gościa. Jak miał iść na policję? A po co? Sam by się pogrążył. Postraszył Cię tylko.


RE: obraza - co mi grozi - alussk8 - 08-10-2014 14:48

ile Ty masz człowieku? ile to ja dzieciaków takich jak Ty tak straszyłem, bo chcieli być fajni i spinali przez internet, potem tylko słyszałem przeprosiny i jednak zdawał sobie taki delikwent sprawe, że to jego wina.


RE: obraza - co mi grozi - choli11 - 08-10-2014 18:29

Ogólnie sprzedaż typów nie jest nielegalna to po pierwsze. Jeżeli jest inaczej proszę odnieść się do ustawodawstwa, a nie do swoich osądów. Po drugie gościu popełniasz przestępstwo o wiele gorsze niż znieważanie. Jakie to już sam pomyśl jeśli Ci się uda to rozwiązać.


RE: obraza - co mi grozi - bykonrado - 08-10-2014 19:01

Daj sobie luz, zapusc sobie bita a jak wogole byl na policji to ci przyjdzie zawiadomienie choc watpie ze ci przyjdzie. Cos do 3 lat chyba grozi za obraze. I pamietaj pelno w necie jest obraz i nic z tym nie robia... To ze fake konto nie znaczy ze fb nie posiada twoich danych...