Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
TerazBitcoin.pl Twój przewodnik po świecie kryptowalut - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: TerazBitcoin.pl Twój przewodnik po świecie kryptowalut (/Temat-TerazBitcoin-pl-Twoj-przewodnik-po-swiecie-kryptowalut-99249)



TerazBitcoin.pl Twój przewodnik po świecie kryptowalut - biol1y - 07-10-2014 21:22

Dobry wieczór Smile Pragnę przedstawić wam nowy Polski blog poświęcony tematyce Bitcoin i kryptowalut. Znajdziecie tam najważniejsze wiadomości ze świata kryptowalut, poradniki, praktyczne porady odnośnie wydobycia czy handlu i wiele wiele więcej. Serdecznie zapraszam - TerazBitcoin.pl !


RE: TerazBitcoin.pl Twój przewodnik po świecie kryptowalut - maslanka80 - 10-10-2014 19:05

Bardzo fajny blog. Prosty , miły dla oka i przejrzyscie opisany .

Gratuluję Lol


RE: TerazBitcoin.pl Twój przewodnik po świecie kryptowalut - szczygielek - 10-10-2014 19:09

autorze tematu Wink mój znajomy ma do oddania bloga http://www.Kryptomaniak.pl zupełnie za darmo, chce tylko aby pozostały reklamy BitBaya i aby był on utrzymany w jakiś profesjonalny sposób Wink


RE: TerazBitcoin.pl Twój przewodnik po świecie kryptowalut - biol1y - 10-10-2014 23:18

(10-10-2014 19:05)maslanka80 napisał(a):  Bardzo fajny blog. Prosty , miły dla oka i przejrzyscie opisany .

Gratuluję Lol

Dziękuję bardzo Shy

Dodałem nowy wpis. Jeśli ktoś nie słyszał jeszcze o Bitmessage to zapraszam (jak ktoś słyszał, też zapraszamSmile)


RE: TerazBitcoin.pl Twój przewodnik po świecie kryptowalut - biol1y - 28-10-2014 22:45

Pozwolę sobie odświeżyć temat Smile Dodałem sporo nowych, ciekawych wpisów + kilka kosmetycznych zmian zapraszam do przeglądnięcia.


RE: TerazBitcoin.pl Twój przewodnik po świecie kryptowalut - biol1y - 16-11-2014 21:36

Ponownie pozwolę sobie odświeżyć temat Big Grin
Wiele zmian na blogu, począwszy od faucetu który ma już osobny temat na tym forum, przez wiele nowych ciekawych artykułów, po nowy sposób donatów - w którym do wygrania jest skromna ale nagroda Smile Zapraszam wszystkich !


RE: TerazBitcoin.pl Twój przewodnik po świecie kryptowalut - Watoga - 16-11-2014 22:11

Zasłużyliście na donata odemnie ;-)
Moim zdaniem blog świetny, a z fuceta korzystam kiedy tylko mogę i polecam serdecznie bo 5k satoshi wpadało nie raz (patrz temat o kraniku od terazbitcoin.pl)

Daję reput bo się naprawdę należy!
Kawał dobrej roboty. Życzę powodzenia w dalszej działalności.
Osobiście liczę, że utrzymacie się dłuuugo :-)


RE: TerazBitcoin.pl Twój przewodnik po świecie kryptowalut - biol1y - 16-11-2014 23:24

@Watoga
Dzięki za miłe słowa Smile ! Postaram się rozwijać bloga i utrzymywać faucet tak długo jak to będzie możliwe. Mam też kilka nowych pomysłów, które będę starał się wdrażać. Pozdrawiam !


RE: TerazBitcoin.pl Twój przewodnik po świecie kryptowalut - szarydg - 18-11-2014 15:55

jak dla mnie rewelacja można dowiedzieć się paru przydatnych rzeczy a i trochę dorobić Smile


TerazBitcoin.pl Twój przewodnik po świecie kryptowalut - Hybrid1990 - 02-12-2018 13:37

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.