Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] Poradnik do Opcji Binarnych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Sprzedam] Poradnik do Opcji Binarnych (/Temat-Sprzedam-Poradnik-do-Opcji-Binarnych-99237)

Strony: 1 2


[Sprzedam] Poradnik do Opcji Binarnych - malpa2 - 07-10-2014 17:41

1.Nazwa przedmiotu :Poradnik do Opcji Binarnych

2.Opis przedmiotu :Poradnik o tym jak zacząć przygodę z opcjami binarnymi tak by miało to sens. Opisane dokładnie narzędzia z których należy korzystać. Ponadto linki do ciekawych stron, link do pełnej wersji książki w formie ebook, informacje o kontach demo + moje własne przemyślenia na temat gry na opcjach. Poradnik stworzony z myślą o początkujących, którzy chcą mieć wszystko opisane w jednym miejscu, zamiast szukać skrawków informacji z forum czy na innych stronach. Nie jest to "magiczny" poradnik w stylu zarabiaj 1000zł dziennie na opcjach czy inny szmelc Wink
Do poradnika dołączony też support mailowy w razie pytań.

3.Zdjęcia : brak

4.Kontakt : PW

5.Cena : 30zł / 25zł dla pierwszych 3 osób Smile

6.Sposób zapłaty za przedmiot : paypal, skrill

Wysłałem oczywiście zapytanie do kilku osób z prośbą o recenzję, ale póki co czekam na odpowiedź. Recenzja więc pojawi się niebawem Wink


RE: [Sprzedam] Poradnik do Opcji Binarnych - nitram - 10-10-2014 07:55

Recenzja
Poradnik skierowany do osób zaczynających zarabiać na opcjach binarnych.
Dosyć obszerny zawiera 15 stron PDF.

Znajdziemy w nim
1. Co i jak czyli co to są opcje binarne od czego zacząć.
2. Jakich narzędzi, oprogramowania, stron używać aby nasze zarobki były dodatnie.
Tak jak sam autor napisał nie jest to super mega poradnik którego wystarczy kupić a pieniądze bedą same wpływać na nasze konto.
Jest to zbiór informacji dostępnych również w internecie i na naszy forum, uporządkowany w jedną całość.
Kluczowe w tym poradniku jest to że autor oferuje na, pomoc jeśli czegoś niebędziemy rozumieć.
Myślę że potencjalni zainteresowani chętnie by ujrzeli zarobki jakie autor tematu osiąga. Warto by było zamieścić.
Co do ceny moim zdaniem za wysoka, można zrobić promocję dla pierwszych kupujących zostawiam to do przemyśleń autorowi.




RE: [Sprzedam] Poradnik do Opcji Binarnych - malpa2 - 18-10-2014 09:00

Ok, więc zmieniam cenę na 25zł Wink


RE: [Sprzedam] Poradnik do Opcji Binarnych - creativeD - 18-10-2014 13:30

Kupuję Smile


RE: [Sprzedam] Poradnik do Opcji Binarnych - malpa2 - 18-10-2014 18:16

To zapraszam na PW.


RE: [Sprzedam] Poradnik do Opcji Binarnych - MaLiN - 19-10-2014 11:39

Ile łącznie czasu zajęło Tobie stworzenie poradnika?


RE: [Sprzedam] Poradnik do Opcji Binarnych - Maersk - 20-10-2014 22:45

Mysle ze zebranie wszystkiego w jedna calosc na pewno pomoze poczatkujacym (w tym takze mi), bo aktualnie ciezko jest cos wygrzebac z archiwum forum, nie tylko tego, chociaz dla chcacego nic trudnego i osobiscie czytam juz 150 strone w pewnym temacie dotyczacym opcji binarnych, no ale nie kazdy ma taka determinacje nie mniej jednak to powinno oddzielic ziarna od plew Smile


RE: [Sprzedam] Poradnik do Opcji Binarnych - Diabełek - 21-10-2014 07:57

@Maersk na spokojnie można 50 stron dziennie przelecieć Big Grin Ja wszystkie, wątki już przeczytałem w dziale dla opcji. Oczywiście nikogo nie odciągam od kupna oferty, bo kto bogatemu zabroni. Jerk2
Także z oferowanego poradniki, z chęcią bym tylko poczytał o sugestiach, radach i przemyśleniach autora.


RE: [Sprzedam] Poradnik do Opcji Binarnych - malpa2 - 21-10-2014 08:38

(20-10-2014 22:45)Maersk napisał(a):  Mysle ze zebranie wszystkiego w jedna calosc na pewno pomoze poczatkujacym (w tym takze mi), bo aktualnie ciezko jest cos wygrzebac z archiwum forum, nie tylko tego, chociaz dla chcacego nic trudnego i osobiscie czytam juz 150 strone w pewnym temacie dotyczacym opcji binarnych, no ale nie kazdy ma taka determinacje nie mniej jednak to powinno oddzielic ziarna od plew Smile

Dokładnie o takie coś mi chodziło. Zachęcam więc do kupnaSmile


RE: [Sprzedam] Poradnik do Opcji Binarnych - malpa2 - 29-10-2014 12:21

6 sztuk sprzedane, zapraszam kolejnych chętnych Wink