Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Anna Przybylska Fanpejdż - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Anna Przybylska Fanpejdż (/Temat-Anna-Przybylska-Fanpejdz-99232)



Anna Przybylska Fanpejdż - DeI - 07-10-2014 16:38

Tymczasem w otchłani internetu: https://www.facebook.com/pages/Bijemy-rekord-polubie%C5%84-ku-pami%C4%99ci-Anny-Przybylskiej/379151045584171

Naprawdę niesamowitym trzeba być idiotą żeby to lubić ale najwidoczniej w naszym kraju ich nie brakuje.

Nie zagłębiałem się w fanpejdż ale w tym artykule coś ciekawego wyczytałem:
http://tech.wp.pl/kat,1009781,title,Oni-zeruja-na-smierci-Anny-Przybylskiej,wid,16938184,wiadomosc.html?ticaid=113949

Cytat:Tego typu akcje pojawiały się przy okazji wszystkich większych i ważniejszych wydarzeń, ale dotychczas wyłudzacze zadowalali się na ogół samymi polubieniami. W tym wypadku idą o krok dalej, naciągając ludzi na pieniądze. Potencjalne konsekwencje mogą być dla nich w tym przypadku dużo większe.
Warto tu też zwrócić uwagę, że potencjalny koszt może być tu dla nabranego dużo większy niż opłata za pojedynczą wiadomość. Podając numer, godzimy się na otrzymanie kilka razy w tygodniu SMS-a "motywacyjnego" (za każdego oczywiście zostanie pobrana opłata z naszego telefonicznego konta). Dodatkowo, komentarze pod informacją, mają nas przekonać, że jest to jedyny i w 100% sprawdzony sposób na zobaczenie wiadomości.

Heh tak wykorzystać czyjąś śmierć żeby zdobyć konwersje na PPA żal mi tych ludzi


RE: Anna Przybylska Fanpejdż - MilanFan - 07-10-2014 16:48

Już chyba ktoś stracił swój FP. Jerk2


RE: Anna Przybylska Fanpejdż - DeI - 07-10-2014 18:47

Heh a było ponad 150K+ fanów. Ciekawe ile konwersji koleś miał


RE: Anna Przybylska Fanpejdż - MilanFan - 07-10-2014 19:37

Pewnie to ktoś z tego forum, więc niech się pochwali. Jerk


Odp: Anna Przybylska Fanpejdż - v3XeR - 07-10-2014 19:41

Jak dla mnie to skończony idiota stworzył tego fp i oszukiwał ludzi w takiej smutnej sytuacji.

Wysyłane z mojego GT-S5360 za pomocą Tapatalk 2


RE: Anna Przybylska Fanpejdż - polakpotrafi - 07-10-2014 22:50

smutnysmutny


RE: Anna Przybylska Fanpejdż - DeI - 08-10-2014 03:54

(07-10-2014 19:37)MilanFan napisał(a):  Pewnie to ktoś z tego forum, więc niech się pochwali. Jerk

Też się założę że to ktoś z tego forum Big Grin. Szkoda że ludzie nie mają cywilnej odwagi


RE: Anna Przybylska Fanpejdż - lunek - 08-10-2014 11:49

Niby tak mówicie, że ludzie zarabiają na śmierci a przecież wszystkie dzienniki itp. WP, onet TEŻ ZARABIA NA TYM bo ludzie wchodzą i oglądają reklamy...


RE: Anna Przybylska Fanpejdż - DeI - 11-10-2014 02:41

Masz rację. Tyle że ludzie z małym ilorazem IQ korzystają z takich portali/dzienników zazwyczaj tam są śmieciowe artykuły pod tytułem "udusili go kiełbasą", "Putin ma raka Mózgu" krótko mówiąc robione pod jak największą grupę ludzi. Dlatego też nie wziąłem pod uwagę korporacji które to kontrolują Tongue a zainteresował mnie patent na PPA


RE: Anna Przybylska Fanpejdż - smagalaz - 11-10-2014 21:44

Ostatnio dostałem takiego maila od pewnej sieci specjalizującej się w subskrypcjach SMS:
Cytat:Przypominam, że promowanie materiałów naruszających prawo oraz zasady etyki jest zakazane. Promowanie materiałów jak "Anna Przybylska pożegnanie" oraz pokrewnych oznacza zablokowanie konta w systemie[...]

Po odczytaniu go byłem zniesmaczony. Nie sądziłem, że nawet w subach SMS znajdą się hieny potrafiące zmonetyzować informację o czyjejś śmierci. Gdyby ktoś zadziałałby tak w przypadku waszej [dla ścisłości - w poprzednim zdaniu sprecyzowałem grupę, do której się zwracam] śmierci, to pewnie zmarnowałby tylko czas kończąc z konwersją 0%, bo przecież nikogo by to nie zainteresowało.