Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik "laika" - Opcje binarne! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik "laika" - Opcje binarne! (/Temat-Dziennik-laika-Opcje-binarne-99231)

Strony: 1 2 3


RE: Dziennik "laika" - Opcje binarne! - malpa2 - 09-10-2014 20:03

EUR/JPN to chyba jakaś nowa paraTongue

A czy warto na EUR/USD? Dla mnie warto, jedna z moich ulubionych par. Zwroty 85% też są miłe.


RE: Dziennik "laika" - Opcje binarne! - olekn1 - 09-10-2014 20:21

(09-10-2014 20:03)malpa2 napisał(a):  EUR/JPN to chyba jakaś nowa paraTongue

A czy warto na EUR/USD? Dla mnie warto, jedna z moich ulubionych par. Zwroty 85% też są miłe.
Literówka, miało być EUR/JPY Tongue

U brokera gdzie gram zwroty same się ustalają co ok. 5 sek. (nie wiem od czego, może jakiś algorytm mają Big Grin) Zwroty do 103% (raz miałem 23%, a tak to ok. 80%)
A i każda para walutowa ma takie zwroty Wink



RE: Dziennik "laika" - Opcje binarne! - malpa2 - 09-10-2014 20:31

Możesz omijać EUR/USD ale ogólnie reszta par też się opiera o nią.

Ja się jakoś u Twojego brokera nie mogę połapać, dziwny jest lekko Big Grin


RE: Dziennik "laika" - Opcje binarne! - Diabełek - 09-10-2014 20:37

Mi się spodobały AUD/USD, bo tą parę można grać od rana do 12.00. Potem zazwyczaj są wydarzenia dla USD, więc na resztę dnia można przerzucić się na EUR/JPY, bo zazwyczaj danych dla EUR już nie będzie (Ale zdarzają się wyjątki!).


RE: Dziennik "laika" - Opcje binarne! - MaLiN - 09-10-2014 20:42

Zwroty do 103%? Rolleyes


RE: Dziennik "laika" - Opcje binarne! - olekn1 - 10-10-2014 06:34

@[malpa2] Na początku też nie ogarniałem, ale teraz jak dla mnie ma najlepszy "skrypt", np. wybierasz, o której godzinie lub za ile sek/min/godz/dni ma się zakończyć opcja, wybierasz też np. czy stawiasz opcję za 1 USD czy chcesz dostać 1 USD Wink

@[MLN] Często są zwroty 95%-103% ale pisałem, że albo mają jakiś algorytm, albo kierują się tym co ludzie obstawiają, bo prawie zawsze większy zwrot ma to co według mnie nie będzie trafne np. RSI pokazuje, że będzie cena odbijać w dół, to jakbyś obstawiał, że jeszcze wzrośnie cena to dostaniesz np. 100%, a jak obstawisz, że spadnie to ok. 70-80% (może to ich sposób na niedoświadczonych inwestorów)

-Pisane z telefonu



RE: Dziennik "laika" - Opcje binarne! - malpa2 - 10-10-2014 07:50

Rozumiem. Wydaje się całkiem ciekawie. Może inni brokerzy też pozwolą stawiać np wygaśnięcie opcji za np 7 minut a nie za tylko za 3 czy 5. No i z tego co piszesz to ten binary.com z uwagi na niskie zakłady, sprawdzi się w przypadku osób początkujących, które nie dysponują za dużym kapitałem.


RE: Dziennik "laika" - Opcje binarne! - MaLiN - 10-10-2014 10:41

Czyli mają po prostu kreator opcji. Ale z tymi zwrotami, to jestem w szoku. Piszesz, że większy zwrot będzie to co według Ciebie będzie nietrafne - czyli jak rozumiem dla przykładu:

Wybieramy EUR/USD, jeśli obstawiamy "UP" to zwrot jest 100%, a jeśli w "DOWN" 80%

Dobrze Cię zrozumiałem? Lol


RE: Dziennik "laika" - Opcje binarne! - olekn1 - 10-10-2014 14:34

(10-10-2014 10:41)MLN napisał(a):  Czyli mają po prostu kreator opcji. Ale z tymi zwrotami, to jestem w szoku. Piszesz, że większy zwrot będzie to co według Ciebie będzie nietrafne - czyli jak rozumiem dla przykładu:

Wybieramy EUR/USD, jeśli obstawiamy "UP" to zwrot jest 100%, a jeśli w "DOWN" 80%

Dobrze Cię zrozumiałem? Lol

@[MLN] Ok, jestem na komputerze teraz, to łatwiej mi będzie napisać Wink

Jak pisałem mają jakiś algorytm (który albo śledzi trend, lub coś takiego, albo kieruje się tym co ludzie wybierają) Np. Wybieramy parę EUR/USD, prawdopodobnie zaraz cena odbije w górę, to większy % zwrotu dostaniesz jeżeli ustawisz opcję na dalszy spadek niż na wzrost. Co ciekawe, nie zależy to od czasy zakończenia opcji.

Pod tym linkiem możesz bez rejestracji zobaczyć jak to wygląda: https://www.binary.com/c/trade.cgi?market=forex&time=15s&form_name=risefall&expiry_type=duration&amount_type=payout&H=S0P¤cy=USD&underlying_symbol=frxEURJPY&amount=1&date_start=now&type=FLASHU&l=EN



RE: Dziennik "laika" - Opcje binarne! - destroyowsky - 10-10-2014 16:15

Dobry dziennik, powodzenia w zarabianiu na opcjach binarnych! Smile