Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[kupie] konto fb zweryfikowane - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [kupie] konto fb zweryfikowane (/Temat-kupie-konto-fb-zweryfikowane-99217)

Strony: 1 2


[kupie] konto fb zweryfikowane - melu - 07-10-2014 14:35

1.Nazwa przedmiotu :konto fb zweryfikowane
2.Opis przedmiotu :konto fb zweryfikowane, nie musi być znajomych, staż też nie gra roli, byleby działało.
3.Zdjęcia :
4.Kontakt :
5.Cena : 1,2zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : PP


RE: [kupie] konto fb zweryfikowane - Lavilare - 07-10-2014 18:55

Konto ma być zweryfikowane telefonicznie czy tylko mailowo?


RE: [kupie] konto fb zweryfikowane - melu - 08-10-2014 14:01

telefonicznie


RE: [kupie] konto fb zweryfikowane - Dax13 - 10-10-2014 16:02

Nie polecam robienia interesów z tym człowiekiem. Wysłałem mu dane do konta FB, ten stwierdził że już mu nie są potrzebne konta, jednak konto ode mnie sobie przywłaszczył, zmienił już do niego hasło a przelewu nie otrzymałem. Uważajcie na tego oszusta!


RE: [kupie] konto fb zweryfikowane - melu - 10-10-2014 21:06

(10-10-2014 16:02)Dax13 napisał(a):  Nie polecam robienia interesów z tym człowiekiem. Wysłałem mu dane do konta FB, ten stwierdził że już mu nie są potrzebne konta, jednak konto ode mnie sobie przywłaszczył, zmienił już do niego hasło a przelewu nie otrzymałem. Uważajcie na tego oszusta!

moment moment, po co wysyłasz wszelkie dane bez skontaktowania się ?: )


RE: [kupie] konto fb zweryfikowane - rekin69 - 10-10-2014 21:23

Rolleyes


RE: [kupie] konto fb zweryfikowane - Szrejter - 10-10-2014 21:26

Melu nie oznacza to,ze jak ci wyslal dane do konto to masz je przejac bo jak nie patrzec to go oszukales...


RE: [kupie] konto fb zweryfikowane - Dax13 - 10-10-2014 21:50

Jesteś niedorozwinięty melu? piszesz mi na PW że nie potrzebujesz już konta na FB a sobie je przywłaszczasz zmieniając hasło? Masz problemy z myśleniem? Przez takie osoby jak melu człowiek traci zaufanie do ludzi.


RE: [kupie] konto fb zweryfikowane - melu - 10-10-2014 22:04

smutne naprawdę Smile

edytowane dla Lami


Odp: [kupie] konto fb zweryfikowane - Lami - 10-10-2014 22:07

Naprawdę*