Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hitleap a wyświetlenia youtubue. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Hitleap a wyświetlenia youtubue. (/Temat-Hitleap-a-wyswietlenia-youtubue-99212)



Hitleap a wyświetlenia youtubue. - entreri1pl - 07-10-2014 11:43

Witam.
Jak widać jestem świeży tutaj i jest to początek mojej kariery i już mam problem Big Grin
Otóż chcąc promować swoje filmy na youtube chciałem wykorzystać Hitleapa.
zainwestowałem w konto premium za 7€ gdzie można wybierać z jakiego źródła ma wystąpić wymiana ruchu.
Na start ustawiłem po 800-1000 wyświetleń 40-50/h, długość wyświetlania 30-35sek gdzie, przy czym filmy maja długość około 1 minuty. W kilku filmach źródło ruchu anonimowe,w jednym filmie źródło z youtube, w jednym tryb mieszany z kilku wybranych źródeł.
W miedzy czasie dodałem kilka komentarzy i kilka lików do każdego filmu.
I oczywiście liczniki wyświetleń zatrzymały się na 301 i stoją. I nie przechodzą weryfikacji ;/

Wiem że jest mnóstwo postów na ten temat ale nie byłem w stanie znaleźć dla siebie konkretnej odpowiedzi.
1. Czy w ogóle korzystając z hitleapa pokonam ten magiczny licznik 301? Jest jakaś specjalna metoda/kombinacja ustawień na wyświetlenia aby youtubue tego nie brał za oszustwo?
I jeśli nie
2. To czy może ktoś zapodać jakiś serwis (o ile taki istnieje) w którym bym mógł bez problemu nabijać wyświetlenia bez obawy czy przejdą one weryfikacje wiarygodności. I oczywiście aby w tym serwisie była możliwość zarabiania darmowych kredytów tak jak na hitleapie czy też tak jak na enchancevievs (mam tu na myśli po prostu uruchomić program, kliknąć start i iść sobie gdzieś a punkty lecą)
3. I ewentualnie jestem chętny na propozycje jakiegoś mało wymagającego na początek mentora/nauczyciela. (jestem tu zainteresowany zarabianiem w serwisie Highcash)


Hitleap a wyświetlenia youtubue. - Admin - 07-10-2014 11:47

TEMAT PRZENIESIONY
Moderator uznał że wątek został założony w nieodpowiednim dziale, co skutkowało przeniesieniem tematu.


RE: Hitleap a wyświetlenia youtubue. - KerPwn - 07-10-2014 12:09

Zawsze się zatrzymuje na 301, wtedy nie możesz przestać nabijać tylko nabijaj dalej. Po jakimś czasie zniknie to 301 to pojawi się prawidłowa liczba.


RE: Hitleap a wyświetlenia youtubue. - entreri1pl - 08-10-2014 10:27

No spoko, ale wyświetlenia nadal lecą a blokada stoi na 301...