Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Optionavigator.com - Opinie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Optionavigator.com - Opinie (/Temat-Optionavigator-com-Opinie-99201)

Strony: 1 2


Optionavigator.com - Opinie - NoVi - 06-10-2014 23:41

No i się skusiłem by to przetestować.

Przekonałem się, że nie jest to taki kolorowy serwis jak o nim sobie piszą.
Po pierwsze nie zawsze można wejść w opcję, którą oni proponują.
Po drugie, teraz jest przypuścimy opcja u nich na wzrost EUR/USD, wchodzisz za dosłownie 30sekund i jest propozycja by dać na spadek.
Jak dla mnie istna loteria.
Po drugie gdy już udało mi się złapać jakaś propozycję od nich i ją przy atakować, gdy wszedłem na eztrader i się zalogowałem, zastanawiałem się skąd oni taki kurs wzięli.
Na hm, 4 inwestycje, sprawdziła się tylko 1.
Na prawde dziwnie oni działają, ale już mam plan na kolejne ich testy, a jakie ?

Próbowanie swoich sił, w przeciwnym kierunku niż oni proponują.
Gdybym tak robił mój bilans dzisiaj byłby 3 wygrane 1 lose, co za tym idzie byłbym zadowolony.

Ale z tego co widzę, właśnie taka metoda co do ich propozycji, może była by skuteczniejsza Wink


RE: Optionavigator.com - Opinie - Diabełek - 07-10-2014 07:25

Tak jak myślałem, dają cudowny sposób tylko zapłać im, albo zarejestruj z refa, a oni dadzą jak na dłoni kiedy zagrać.

Uważaj, bo jak nagle będą dawali dobre wejścia, a ty odwrotnie, to wtopisz. Smile

Już lepiej posiedzieć w MT4 i się trochę pouczyć, wtedy jest całkiem inne spojrzenie na opcje binarne.


RE: Optionavigator.com - Opinie - MaLiN - 07-10-2014 09:12

Początkujący inwestor pomimo teoretycznej łatwości tego typu programów, nie powinien z tego korzystać. To całkiem go gubi i sam tak naprawdę nie będzie potrafił się odnaleźć w opcjach, gdy będzie czekał tylko na gotowe sygnały.


RE: Optionavigator.com - Opinie - NoVi - 07-10-2014 09:45

Nie, ja po prostu chciałem to sprawdzić na własnej skórze, bo nigdzie tak w zasadzie nie było o tym ani słowa.


RE: Optionavigator.com - Opinie - krzysztofst - 20-10-2014 07:45

Dokładnie tak samo skusiłem się. Po 4 transakcjach- 3 przegrane.Mają zupełnie przeciwstawne sygnały bo pokazują w tym samym momencie, na jednym instrumencie opcję i put i call!!! To jest wpuszczanie inwestora w kanał. Trzeba samemu sprawdzać na MT4 jaki jest kierunek trendu ! Optionavigator.com to sposób na napędzanie nieświadomych owiec brokerowi do strzyżenia. Jak sam się czegoś nie nauczysz to szybko wtopisz całą kasę i będziesz wyglądał jak przez okno.


RE: Optionavigator.com - Opinie - Comparic - 20-10-2014 14:14

Z sygnałami jest tak jak ze strategiami? Dlaczego jeżeli ktoś na nich zarabia miałby się nimi dzielić? Smile

Tak jak mówisz, łatwy sposób naciągania początkującyhc inwestorów


RE: Optionavigator.com - Opinie - MaLiN - 20-10-2014 19:55

Kolejny przykład, że jednak nie warto korzystać z sygnałów z takich stron, których jest teraz mnóstwo w internecie.


RE: Optionavigator.com - Opinie - NoVi - 03-11-2014 22:46

Naucza dla następnych, którym przyjdzie tak szalony pomysł do głowy.


RE: Optionavigator.com - Opinie - ralfqx - 25-11-2014 14:27

Witam wszystkich zainteresowanych, jestem kolejną owcą która się skusiła na ten serwis a mianowicie po zawarciu siedmiu
transakcji w kwocie 25E za jedną,trafna okazała się tylko jedna,kolejna transakcja tylko jedna bo na tylko tyle mi starczyło jakimś cudem okazała się trafna , i ostatnie dwie w kwocie 25E okazały się błędne i wniosek jest taki że wszystko robią na odwrót ,nie chciał bym tu używać nie cenzuralnych słów co o tym serwisie myślę więc NIE POLECAM!!!!!!!!


RE: Optionavigator.com - Opinie - tommy1234 - 17-12-2014 15:13

Uwaga! Optionavigator jest oszustwo - więcej opcjeonline.pl/opcje-binarne-i-optionavigator-strzez-sie-oszustwa/