Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak promować aby być czystym(nie robic przestępstwa) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jak promować aby być czystym(nie robic przestępstwa) (/Temat-Jak-promowac-aby-byc-czystym-nie-robic-przestepstwa-99184)

Strony: 1 2


Jak promować aby być czystym(nie robic przestępstwa) - malwinski - 06-10-2014 18:47

witam
mam 3 pytania do was kochani pytania i do eforsy
1.mianowicie jak promować wasze programy a przy tym zgodnie z prawem. chodzi o to że mam ogromne mozliwości a chce to robic zgodnie z prawem polski. wiem ze eforsa.pl jest czysta zawsze a odpowiedzialnosć wprowadzania w błąd zostaje nam.
2.Czy np. freedoladowania.pl mozna promowac bez zadnej odpowiedzialności?
3. czy film np. miasto 44 jak bym promowął to juz niezgfodne z prawem?


RE: Jak promować aby być czystym(nie robic przestępstwa) - szykiryki - 06-10-2014 19:20

Nie wprowadzaj w błąd-to podstawowa zasada. Nie pisz, ze doladowania są np. darmowe, bo to nieprawda Smile. Stosuj różne triki marketingowe, ale bez jawnego oszukiwania. Powodzenia


RE: Jak promować aby być czystym(nie robic przestępstwa) - unforgivable - 06-10-2014 20:00

Nigdy nie pisz, że coś jest darmowe bo za darmo to możesz jedynie dostać w mor*ę. Tak jak napisała szykiriki, poczytaj o trikach marketingowych i je zastosuj Wink


RE: Jak promować aby być czystym(nie robic przestępstwa) - davidek00 - 06-10-2014 20:30

Reklamuj coś tak żeby nie kłamać.Nie dopisuj rzeczy typu darmowy,free,za darmo itp...


RE: Jak promować aby być czystym(nie robic przestępstwa) - Karpik - 07-10-2014 10:08

4. Jeżeli będziesz używał ich oficjalnych grafik etc. to nie jest to zgodne z prawem, jednak nikt za takie wybryki Cię ściagać nie bedzie


RE: Jak promować aby być czystym(nie robic przestępstwa) - malwinski - 07-10-2014 19:03

dobra załuzmy że reklamuje freedoładowania tak:


Doładowanie do telefonu 50zł dla Każdego Tutaj


czy powyższa treść jest zgodna z prawem i nic mi nie zrobią?


RE: Jak promować aby być czystym(nie robic przestępstwa) - osinex - 08-10-2014 17:37

Ludzie przestali ci odpiswyać, bo uciekli od "załuzmy".. To bije w oczy tak, że by się przydały okularki przeciwsłoneczne..

@topic
Doładowanie do telefonu 50zł dla każdego - Nie ma nic o braku kosztów, a dodatkowym dupochronem jest akceptowanie regulaminu dodanego przez eforse.. Mówiącego dokładnie co i jak..

Wgl beke mam z ludzi zarabiających na eforsie, bo zarabiają na ludziach którzy nie czytają regulaminów których oni sami.... NIE CZYTAJĄ Smile


RE: Jak promować aby być czystym(nie robic przestępstwa) - malwinski - 08-10-2014 20:37

czyli co? mogę tak reklamować czy nie? czy ktoś jest w stanie mi odpowiedzieć mądrze czy tak reklamując nie naginam prawo?


RE: Jak promować aby być czystym(nie robic przestępstwa) - PremAccHack - 08-10-2014 20:46

Te serwisy typu eforsa powini w pierwszej kolejności zamknac. A co do legalnego reklamowania tego scierwa to się nie da i kropka. Przecież doskonale wiesz, ze reklamujesz te stronke w celu korzyści majątkowych. Naciagajac ludzi na bezsensowne koszty Smile Ale jak tam chcecie, każdy za swoje grzechy będzie rozliczany na ziemi i w niebie.


Odp: Jak promować aby być czystym(nie robic przestępstwa) - Lami - 08-10-2014 22:25

Zgadzam się, oczywiście pomijając fakt, że Boga nie ma Lol