Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowa grafika użytkowa - facebook, twitter, youtube itp. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Darmowa grafika użytkowa - facebook, twitter, youtube itp. (/Temat-Darmowa-grafika-uzytkowa-facebook-twitter-youtube-itp-99171)



Darmowa grafika użytkowa - facebook, twitter, youtube itp. - destroyowsky - 06-10-2014 16:06

Cześć!
Bardzo spodobało mi się to forum i postanowiłem wykonać dla Was kilka grafik użytkowych. Można je zastosować np. na fanpageach (tło strony, dodać do postu można) i innych takich portalach. Jeżeli macie jakieś pomysły lub zlecenia, piszcie pod tym tematem!


1# Szablon tła na Facebook
[Obrazek: yhVTsxL.png]
POBIERZ
Prosty, ale bardzo schludny i prosty do edycji szablon. Przygotowany pod dowolną tematykę strony. Wymiary zgodne z FB (851x315).

Postaram codziennie wykonywać jeden darmowy szablon, które będę na bieżąco udostępniał w tym temacie. Jak ktoś docenia moją pracę, może wysłać donate na pp: [email protected]
Przyjmuje prywatne zlecenia które wykonuję za darmo, proszę o kontakt na PW.


RE: Darmowa grafika użytkowa - facebook, twitter, youtube itp. - arturozo - 08-10-2014 20:13

Fajnie jakby grafiki byłby jeszcze w rozszerzeniu .psd a nie tylko .xcf ale i tak reput dla Ciebie Wink


RE: Darmowa grafika użytkowa - facebook, twitter, youtube itp. - destroyowsky - 10-10-2014 19:27

PSD pojawią się za 2 tygodnie, aktualnie tylko XCF. Z tego co pamiętam to bez problemu otworzysz to w PSie.

Nowe szablony jutro, miałem sprawy rodzinne co spowodowało brak czasu.


RE: Darmowa grafika użytkowa - facebook, twitter, youtube itp. - szczygielek - 11-10-2014 18:27

czekamy na nowe projekty Wink


Darmowa grafika użytkowa - facebook, twitter, youtube itp. - Klin - 30-12-2014 17:09

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.