Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
comperialead/bankier - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: comperialead/bankier (/Temat-comperialead-bankier-99167)

Strony: 1 2


RE: comperialead/bankier - MaLiN - 21-10-2014 23:13

(21-10-2014 19:45)grzesiek1990 napisał(a):  Oba są wypłacalne. Wreszcie ktoś chce zarabiać etycznie, a nie na subach sms. Programy partnerskie to dobry sposób na zarabianie. Oczywiście wszystko przychodzi z czasem, a także wiedzą, którą trzeba ciągle poszerzać.


Zapomniałeś dodać wzmiankę o konkurencji Wink


RE: comperialead/bankier - .pvo - 11-12-2014 17:29

ja na bankierze ostatnio ponad 400 wyciągłem a teraz czekam na obu wymienionych przez autora na weryfikacje (około 800pln)


RE: comperialead/bankier - rachman - 11-12-2014 18:07

Bankier na bank wypłaca Smile to pp z tradycją. Comperi nie używam ale nie słyszałem by były z nimi problemy. Jakbyś trafił na eBrokera to też wypłaca, sprawdzone.
Z bankier i ebroker współpracuję kilka lat i jest ok. ebroker ma niższe stawki ale jakoś leady same wpadają mi ze starych linków pozamieszczanych nawet nie pamiętam gdzie. Nie wiem czym to idzie Wink W obu zdarzyć się mogą problemy (jak w każdym innym pp, posiedzisz w tym to zrozumiesz Wink ) ale zawsze jest opiekun i z nim wyjaśniasz sobie także luzik. Działaj etycznie i z zasadami bo Ci zablokują konto. Tu się gra uczciwie a kombinacje wychwytują widzę dość sprawnie.