Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wordpress - biznes-host potrzebuje waszej pomocy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Wordpress - biznes-host potrzebuje waszej pomocy (/Temat-Wordpress-biznes-host-potrzebuje-waszej-pomocy-99166)



Wordpress - biznes-host potrzebuje waszej pomocy - venzer - 06-10-2014 15:04

Witam
Zdecydowałem się dzisiaj wykupić host i zainstalować na nim WordPress-a Wiem że to jest nic skomplikowanego i sam powinienem sobie z tym poradzić ale jako że pierwszy raz go instaluje napotkałem problemy.

Na początek dodałem własną domenę która mam wykupioną na aftermarket.pl (zmieniłem adresy DNS na podane przez biznes-host)
Stworzyłem nową bazę danych.
Pobrałem wordpressa z oficjalnej strony rozpakowałem i spakowałem ponownie pomijając folder główny.
Wgrałem spakowanego Wordressa do katalogu :
https://wirt15.biznes-https://wirt15.biznes-host.pl:2222/CMD_FILE_MANAGER/domains/mojadomena.pl/public_html

Rozpakowałem i edytowałem plik wp-config.php wpisując w odpowiednie pola nazwę bazy danych użytkownika i hasło.

Teraz wpisując w przeglądarke nazwę domeny powinna wyświetlić się instalacja Wordpress-a lecz nic takie się nie dzieje tylko informacja :
Cytat:To change this page, upload your website into the public_html directory
z logiem hostingu.

proszę o pomoc bo już nie mam pojęcia co robić dalej...
Zainstalowałem również wordpress-a w katalogu głównym z tym samym skutkiem;/


RE: Wordpress - biznes-host potrzebuje waszej pomocy - exxthc - 06-10-2014 15:26

Jesli masz hosting w biznes-host to wystarczy ze zalogujesz sie do direct admin.
Nastepnie jedziesz myszka na dół i tam wybierasz instalacje Wordpressa Smile Z instalacja na pewno sobie poradzisz i wtedy nic nie musisz grzebac przy ftp Smile


RE: Wordpress - biznes-host potrzebuje waszej pomocy - venzer - 06-10-2014 15:51

nie widzę tam takie opcji wcale wolał bym zrobić to standardowo poprzez zwykły panel


RE: Wordpress - biznes-host potrzebuje waszej pomocy - exxthc - 06-10-2014 17:43

Miłej zabawy beka

[Obrazek: DBJh407.png]


RE: Wordpress - biznes-host potrzebuje waszej pomocy - linoskoczek - 06-10-2014 17:54

(06-10-2014 15:51)venzer napisał(a):  nie widzę tam takie opcji wcale wolał bym zrobić to standardowo poprzez zwykły panel

Pliki musisz umieścić w katalogu public_html. To będzie coś takiego:
Kod:
/domains/twojadomena.pl/public_html/
Tam musza być pliki. Musisz także usunąć domyślny plik 'index.html', który wyświetla ową informację. Danych w 'wp-config.php' nie musisz samodzielnie zmieniać. Od tego jest instalator Smile


RE: Wordpress - biznes-host potrzebuje waszej pomocy - venzer - 06-10-2014 22:21

Udało się! dzieki