Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam 10 zweryfikowanych kont FB - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam 10 zweryfikowanych kont FB (/Temat-Sprzedam-10-zweryfikowanych-kont-FB-99113)

Strony: 1 2


RE: Sprzedam 10 zweryfikowanych kont FB - patryk006 - 09-10-2014 20:24

(05-10-2014 17:24)Lami napisał(a):  Zamówiłem 28 z playa, plażo proszę.
Nie zrozum mnie źle, to nie jest tak, że skoro "ja nie zarobię to Ty też nie zarobisz". Po prostu nie lubię gdy ktoś nowy (tak, też jestem nowy) próbuje zarobić swoje pierwsze pieniądze sprzedając gówno w papierku ._.

Najlepiej to niech oddaje za darmo, jego wątek, jego cena, jego usługi, za drogo ? zrobisz taniej/ szybciej/ lepiej? załóż swój temat i zarabiaj.

Gówno w papierku ? No cóż tutaj na to "gówno" bardzo duże jest zapotrzebowanie Wink

Aby nie było samego offtopu:

potrzebuję z 5, zweryfikowanych, mogą być czyste jeśli chodzi o znajomych czy grupy. Zdjęcia się przydadzą.


RE: Sprzedam 10 zweryfikowanych kont FB - Lavilare - 10-10-2014 09:46

(09-10-2014 20:24)patryk006 napisał(a):  
(05-10-2014 17:24)Lami napisał(a):  Zamówiłem 28 z playa, plażo proszę.
Nie zrozum mnie źle, to nie jest tak, że skoro "ja nie zarobię to Ty też nie zarobisz". Po prostu nie lubię gdy ktoś nowy (tak, też jestem nowy) próbuje zarobić swoje pierwsze pieniądze sprzedając gówno w papierku ._.

Najlepiej to niech oddaje za darmo, jego wątek, jego cena, jego usługi, za drogo ? zrobisz taniej/ szybciej/ lepiej? załóż swój temat i zarabiaj.

Gówno w papierku ? No cóż tutaj na to "gówno" bardzo duże jest zapotrzebowanie Wink

Aby nie było samego offtopu:

potrzebuję z 5, zweryfikowanych, mogą być czyste jeśli chodzi o znajomych czy grupy. Zdjęcia się przydadzą.

Poszło PW Smile


RE: Sprzedam 10 zweryfikowanych kont FB - Kickster - 10-10-2014 10:11

te konta aktualne ?


RE: Sprzedam 10 zweryfikowanych kont FB - Lavilare - 10-10-2014 10:17

Robię cały czas nowe, więc zawsze aktualne Smile Pisz PW.


RE: Sprzedam 10 zweryfikowanych kont FB - Damkofr - 10-10-2014 11:28

(05-10-2014 17:24)Lami napisał(a):  Zamówiłem 28 z playa, plażo proszę.
Nie zrozum mnie źle, to nie jest tak, że skoro "ja nie zarobię to Ty też nie zarobisz". Po prostu nie lubię gdy ktoś nowy (tak, też jestem nowy) próbuje zarobić swoje pierwsze pieniądze sprzedając gówno w papierku ._.
Twoje posty w tym temacie są bezsensowne i nic nie wnoszą do tematu. Po pierwsze to co z tego że każdy może zrobić to sam. Pomyśl że np backlinki ludzie mogą dodawać sami a jednak kupują na allegro, mogą skosić trawnik sami a jednak niektórzy płacą za to (znam takich). Po drugie jakbyś znał chociaż trochę życie forum to wiedziałbyś że w dziale kupie jest pełno ofert kupna kont facebook. I co wg twojego myślenia mogą sobie zamówić darmowe startery i robić sobie samemu konta - i tak rzeczywiście mogą robić. Jednakże ktoś ma pieniądzę i może kupować takie konta. I ktoś ma prawo wystawić je na sprzedaż w takiej cenie jaką chce. Najlepiej to się udzielać nie wiedząc o co chodzi nawet. Mój kuzyn 4 dni temu sprzedał 10 kont za 30zł takie jak te + 100znajomych na każdym i po 10 grup.


Odp: Sprzedam 10 zweryfikowanych kont FB - Lami - 10-10-2014 12:43

Tak, spamuj dalej Damkorf. A po tym poście skomentuj moje posty sprzed miesiąca. Stop off-top, genius~
No, skoro już przestałeś beczeć i zablokowałem Cię żebyś nie dzielił się ze mną swoim Weltschmerzem... dobranoc i dziękuję publice.


RE: Sprzedam 10 zweryfikowanych kont FB - amadeusz.ak47 - 10-10-2014 21:29

Potrzebuje kilku kont, odezwij sie Smile


RE: Sprzedam 10 zweryfikowanych kont FB - Kickster - 11-10-2014 00:45

Kupilem konta,transakcja bezproblemowa Smile polecam !


Sprzedam 10 zweryfikowanych kont FB - surfer0700 - 07-12-2014 16:50

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.