Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[WYKONAM] Rysunki / Linearty w programie graficznym - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [WYKONAM] Rysunki / Linearty w programie graficznym (/Temat-WYKONAM-Rysunki-Linearty-w-programie-graficznym-99065)



[WYKONAM] Rysunki / Linearty w programie graficznym - Cathaoir - 04-10-2014 19:45

Co mam do zaoferowania?
Wykonam rysunki lub same linearty - do profilu, na stronę czy też inne potrzeby.
Zajmuję się tym od dobrych kilku lat. Nie ukrywam, że mam swój własny styl jeśli chodzi o prace tego typu. Przy postaciach preferuję chibi zaś przy przedmiotach nieco cukierkowy wygląd (kreska, kolorowanie) lecz wszystko do uzgodnienia. Nawet cieszyłabym się z innych zleceń, będzie to okazja by spróbować czegoś innego. Ważny jest dla mnie każdy, nawet najmniejszy szczegół.

Czas realizacji uzależniony jest od moich zajęć, jednak nie zdarzyło się by ktokolwiek czekał dłużej niż tydzień, a nawet 4 dni. Początkowo rysuję szybki szkic na kartce papieru i wysyłam skan - bezpośrednio w programie graficznym wprowadzam ustalone poprawki i po zaakceptowaniu przechodzę do dalszej pracy.
Każde zamówienie traktuję indywidualnie. Cena w dużej mierze uzależniona jest od pracochłonności, o ile narysowani i pokolorowanie jednej postaci zajmuje mi chwilę tak bardziej skomplikowane projekty mogą wymagać dwa lub też dwóch. Warto napisać do mnie wiadomość ze wstępnym opisem pracy by oszacować cenę (od kilkunastu złotych w górę).

Kontakt:
Prywatna wiadomość lub [email protected]

Przykładowe prace:
[PIERWSZA] [DRUGA] [TRZECIA] [CZWARTA]
[LINEART]


[WYKONAM] Rysunki / Linearty w programie graficznym - Klin - 02-01-2015 14:34

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.