Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Optionnavigator - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Optionnavigator (/Temat-Optionnavigator-99062)



Optionnavigator - Corso - 04-10-2014 19:07

Hej, znalazłem w internecie gdzieś reklamę tego, obejrzałem ten film i jest pod wrażeniem, aczkolwiek wydaje mi się, że to jedna wielka ściema!
Możecie mi powiedzieć coś na ten temat?

http://tradejournalonline.com-economy.com/pl/?utm_source=Adkontekst&utm_medium=cpc&utm_campaign=alin.ariciu@webinvestments.xn--ro-autozamwienie&utm_term=eurosport-und.onet.pl&utm_content=Excl

Pod tym linkiem znajduje się film


RE: Optionnavigator - MaLiN - 06-10-2014 17:50

(04-10-2014 19:07)Corso napisał(a):  obejrzałem ten film i jest pod wrażeniem, aczkolwiek wydaje mi się, że to jedna wielka ściema!
Możecie mi powiedzieć coś na ten temat?

Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie w pierwszym zdaniu Undecided

Kolejne metody cudownych wyników, ale oczywiście dopiero po wpłacie depozytu... To jest program partnerski, radzę unikać tego typu stron!


RE: Optionnavigator - Diabełek - 06-10-2014 19:04

Może i część podobnych 'serwisów' jest wartych polecenia, bo działają zgodnie z założeniem potencjalnego klienta, lecz giną w setkach innych, które tylko naciągają, a efekt jest odwrotny niż klient oczekiwał. Tongue

Sam posiadam bota, do opcji binarnych na 60 sek. Jednak nie mam zamiaru powierzać mu roboty za mnie. Gdy będę miał dużo kapitału, to mogę poświęcić trochę kasy na testy, ale jak sądzę, to skuteczność nie jest wielka. Tongue


RE: Optionnavigator - KerPwn - 06-10-2014 19:41

Takie strony są dobre na typowego Kowalskiego, gdzie wielkie sumy i prostota całego działania mydlą mu oczy.
Na pewno co któryś da się wkręcić i wpłaci te 200€ z czego Pan z filmiku otrzyma zapewne dobry % za polecenie.


RE: Optionnavigator - Diabełek - 07-10-2014 07:29

No i ma autor odpowiedź na w innym wątku w dziale opcji binarnych. Tongue


RE: Optionnavigator - Corso - 07-10-2014 18:49

Dziękuje, temat do zamknięcia.


Optionnavigator - Hybrid1990 - 14-10-2018 11:18

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.