Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dodatkowe bonusowe dailies. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Dodatkowe bonusowe dailies. (/Temat-Dodatkowe-bonusowe-dailies-9906)

Strony: 1 2


Dodatkowe bonusowe dailies. - Tech - 07-07-2010 15:13

Nie wiem czy to tylko u mnie, ale ostatnio zauważyłem, że wchodząc w różnych porach dnia w dailies mam tam nowe bonus dailies. Tak więc dzisiaj przykładowo odpowiedziałem już na 4. Pierwsze 2 wyskoczyły mi jak odpowiadałem na główne pytanie gdzieś po północy, a następne dwa miałem już dostępne po 14.

Tak więc jak ktoś chce dodatkowe 8 PTZ to polecam sprawdzać w różnych porach dnia zakładkę dailies Smile


RE: Dodatkowe bonusowe dailies. - Kicha - 07-07-2010 15:17

A nie mieszasz nic z czasem? No wiesz +12 itp?


RE: Dodatkowe bonusowe dailies. - Zythus - 07-07-2010 15:20

Ja miałem tylko 2.. więcej nie mam


RE: Dodatkowe bonusowe dailies. - Siles - 07-07-2010 15:20

U mnie to samo.Wczoraj jak czekałem na restock koło 1w nocy odpowiedziałem na dailies i bonus oczywiście.Dziś loguje się na Lockerz i widzę znowu dwa bonusowe pytania.


RE: Dodatkowe bonusowe dailies. - Czarny767 - 07-07-2010 15:25

Rzeczywiście Smile Ja tak samo wczoraj czekając na restock o 1 w nocy odpowiedziałem na Dailes oraz kliknąłem w Bonusowe Dailes.Wchodzę teraz czyli 16:24 i znowu Bonusowe Dailes Smile
Dzięki za info.


RE: Dodatkowe bonusowe dailies. - paskur - 07-07-2010 15:27

Nie wiedziałem , + dzieki


RE: Dodatkowe bonusowe dailies. - michal2612 - 07-07-2010 15:34

Może to jest jeden z dwóch nowych sposobów na PTZ Tongue


RE: Dodatkowe bonusowe dailies. - Nayare - 07-07-2010 15:56

hallway napisał(a):"Answer the Dailies today and get two bonus questions for a little extra Cha Ching! Just click on the check mark in the bottom right hand corner of your screen.
45 minutes ago"

Dzieki, tech za info, ale moze to tylko jednorazowe dzisiaj. 18 ptż za same logowanie i dailies dzisiaj, ladnie.

@michal, juz pare dni temu bylo wiadome, ze to jeden z nowych sposobow, tj. bonus dailies.


RE: Dodatkowe bonusowe dailies. - Tech - 07-07-2010 18:52

Nie mieszam nic z czasem Smile I nie jest to tylko dzisiaj, bo wczoraj też tak miałem. Wygląda po prostu na to, że co jakiś określony czas (12 godzin?) są dawane nowe bonus dailies Tongue


RE: Dodatkowe bonusowe dailies. - blackjoe - 07-07-2010 19:01

Ja już dzisiaj miałem 5 bonusowych pytać Tongue