Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
kosz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: kosz (/Temat-kosz-99056)

Strony: 1 2


kosz - BloNdyN - 04-10-2014 18:04

Kosz


RE: Reklamowanie chomikuj - Praca - bhd - 04-10-2014 18:59

Uwaga!!!

Miesiąc temu kupił dużo kont fb do tej pory nie dostałem kasy. Napisał, że zapomniał pinu 4 Jeżeli kasa nie dotrze do Środy myślę, że nikt nie podejmie się zlecenia

Pozdro

W.K


RE: Reklamowanie chomikuj - Praca - Panix - 04-10-2014 19:10

Dla 50 zł szkoda fatygi jak ty zapewne zarobisz na tym kilkakrotnie więcej, tym bardziej że wypłata nie pewna. I jeszcze do tego zła opinia na forum


RE: Reklamowanie chomikuj - Praca - BloNdyN - 04-10-2014 20:23

Zła? Koleś OD Pana @UP ZAkupiłem tak dostał połowe za konta, jakoś w sierpniu ooo Mam chyba nawet potwierdzenie z banku jeszcze w historii

Ciekawe jak zarobie? to że nie raz zapomniałem zapłacić to zgodze się ale uregulowane all. Mam krótką pamieć Big Grin

I nie zarobie na tym nic ciekawe jak zarobie jak to mój chomik ? ;o

Wracając Pan 2xup. dostał połowe jak pisałem 80zl w sierpniu i nie pinu ale czekam na nowe haslo z banku. Poniewaz w swojej siedzibie nie mieli jakims cudem oo i czekam az przysla do domu. Panu wisze jeszcze z 15 zl za konta które były kradzione.. a on miał bana tez za mk z tego co pamietam chyba albo za handel czyms nielegalnym.. Nie ma to jak kase wymuszac jeszcze.

Do tego sprzedaje skrypt do któergo nie ma chyba praw i sprzedaje jakos swoj ktory nie dziala za 60zl oo takze kolego nie wiem o czym mi piszemy..

Rep mam dobra wg mnie zawsze all byl zadowolony,.

Warny jak coś są za linki do stron podbnych do zarabiam oraz za kupowanie kont kradzionych tzn handel Big Grin Także nie wiem w czym problem

Dzieki Ciau


RE: Reklamowanie chomikuj - Praca - bhd - 04-10-2014 20:30

Dostałeś skrypt a nie umiesz zmienic linka z fb facepalm Co ty mówisz o zarabianiu jak ty plików strony nie umiesz odczytac


RE: Reklamowanie chomikuj - Praca - BloNdyN - 04-10-2014 20:38

Linki podmienione i nic. dobra koniec spamu tu.


RE: Reklamowanie chomikuj - Praca - bhd - 04-10-2014 20:42

jakoś u wszystkich działa wiadomosci247.pl


RE: Reklamowanie chomikuj - Praca - simp123 - 04-10-2014 21:06

Kupiłem od bhd viralkę na innym forum, pomógł mi wszystko zrobić i elegancko działa. Polecam


RE: Reklamowanie chomikuj - Praca - polakpotrafi - 06-10-2014 14:21

pisz pw


RE: Reklamowanie chomikuj - Praca - BloNdyN - 24-10-2014 17:56

Ref!

Nadal poszukuje osob do reklamowania chomika! Cena do uzg. Nawet przez pare dni aby reklamowac!

Pisac pw

Kazdy post nie zwiazany - zglaszam.