Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Win 7 nie widzi drukarki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Informatyka (/Forum-Informatyka-121)
+---- Wątek: Win 7 nie widzi drukarki (/Temat-Win-7-nie-widzi-drukarki-99046)



Win 7 nie widzi drukarki - dawid441 - 04-10-2014 15:02

Pomocy! Mam Windows 7 32bit i drukarkę Epson stylus office BX935FWD zainstalowałem tak jak podaje instrukcja na płycie i skaner się zai stalował bo da się zeskanować, ale jak chcę pdf wydrukować to pisze że nie ma drukarki. Pierwsze po za kupieniu działała przez kabel później chciałem drukować z komórki i tableta bo mam router a w pc karte wi fi i działało ale teraz ani wi fi ani kabel. Pisze że wymaga rozwiązania problemu ale jak się kliknie to pisze że nie można rozwiązać problemu aktualizacja setrów też nie pomaga


RE: Win 7 nie widzi drukarki - t72 - 09-11-2014 21:34

wylacz wszystkie antywirusy, firewalle itp i sprobuj ponownie zainstalowac. Czesto pomaga


RE: Win 7 nie widzi drukarki - JAPON - 14-11-2014 18:12

Niestety rowniez mialem taki problem jezeli drukarka jest podpieta kablem to bedzie działało a przez wi/fi nie dziala ;/ niestety nie wiem dlaczego jest taki problem ;/
Ale spróbuj jeszcze pobrac moze sterowniki (nowsze)