Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego (/Temat-Pisanie-tekstow-prosty-i-skuteczny-zarobek-dla-kazdego-99033)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - raluh - 19-10-2014 14:01

Napiszcie do mnie na PW jak ktoś chce zarabiać poprzez pisanie tekstów, mam ciekawą ofertę Smile


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - MaLiN - 19-10-2014 19:44

(19-10-2014 14:01)raluh napisał(a):  Napiszcie do mnie na PW jak ktoś chce zarabiać poprzez pisanie tekstów, mam ciekawą ofertę Smile


Temat ofert jest gdzie indziej...


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - Babcia_Irenka - 28-10-2014 22:12

Nie ma więcej osób do przygotowania petycji? Obecnie chęć wyraziło 4 użytkowników wliczając w to mnie.


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - poczmail - 30-10-2014 18:42

Cóż, niestety z taką siłą nie zdziałamy zbyt wiele jeśli chodzi o zmianę kwestii rozliczania. Poczekamy, może więcej użytkowników przekona się do zarabiania na pisaniu tekstów i z czasem wyrazi tu swoje zaangażowanie w jakiś grupowy odzew.


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - brac193 - 02-11-2014 10:46

w miejscu nazwa i adres urzędu skarbowego mogę wpisać dowolny (ten skarbowy najbliżej mnie) czy trzeba załatwiać jakieś dodatkowe formalności?


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - sheko12 - 02-11-2014 10:49

poczmail, szczerze polecasz system? da się ładnie zarobić? Smile


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - poczmail - 03-11-2014 15:18

System jako taki mogą z czystym sumieniem polecić - wygodny panel realizacji zleceń, przejrzyste warunki, dobry kontakt z pomocą, przyzwoite stawki adekwatne do jakości dostarczanych tekstów. Wadzi jednak trochę to automatycznie rozliczanie, ale cóż, niektórzy odczytają to jako plus, inni jako minus serwisu. Jeśli chodzi o zarobek - to zależy od szybkości pisania, stopnia 'wdrożenia' w copywriting, wolnego czasu, zaangażowania itd. Na pewno zarobić się da, a ile to już nie jestem w stanie nawet orientacyjnie określić - zlecenia w bazie nadal są, więc dopóki jest stały napływ klientów, dopóty będzie można się w to bawić. Smile


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - gruczar - 11-11-2014 17:09

Spróbować nie zaszkodzi. Zarejestrowałem się jako copywriter (więc na razie nie z refa), wybrałem wszystkie kategorie i napisałem krótki tekst sprawdzający. Odezwę się gdy dostanę informację o jakości mojego tekstu i decyzji moderatora. Jeżeli będzie pozytywna to możecie liczyć na moje opinie po stworzeniu pierwszych tekstów za pieniądze.


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - gruczar - 12-11-2014 14:50

Mój tekst sprawdzający został zaakceptowany. Jak na razie zleceń jest blisko 100. Wykonam jedno i zobaczymy co dalej.


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - brozynsky - 12-11-2014 16:22

powiem wam szczerze- zeby zarobic tam te 100zl to trzeba sie naza******

tematy nie sa za przyjemne i czasami napisac 1600 slow na temat na ktory nie mamy pojecia to ciezka sprawa- ale jesli lubicie pisac to idealny sposob na zarobek Smile