Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego (/Temat-Pisanie-tekstow-prosty-i-skuteczny-zarobek-dla-kazdego-99033)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - Thiago - 08-07-2016 18:05

(05-07-2016 09:01)grigoruta napisał(a):  Ciekawa sprawa, muszę żonie polecić taką formę dorobienia, bo szukała czegoś, co mogłaby robić w domu w wolnej chwili. Dużo czyta, to pewnie i z pisaniem sobie poradzi. Fajny poradnik, dzięki zagłębię się później w temat! Big Grin Nie mam za bardzo czasu czytać teraz całego wątku. Czy ktoś zorientowany mógłby mi napisać na PW - co w przypadku kiedy w ciągu miesiąca nie uzbiera się 100p (zł), a np 87p? Czy to przepada, czy przechodzi na następny miesiąc?

Podbijam pytanie.

Poza tym. Ktoś wie, dlaczego tak długo się czeka na zatwierdzenie tekstu? Nie przez samych moderatorów, ale przez zleceniodawcę. Czy tylko ja tak mam? Zleceń mam dużo, ale ale o tej samej tematyce. I nie wiem czy mam pisać kolejne teksty skoro 14 innych czeka do zatwierdzenia przez zleceniodawcę. Z góry dzięki za odp.


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - adik7276 - 09-07-2016 01:39

Nie przepada. Byłoby to bezsensu. Ja pisze i zatwierdzają szybko, zależy od tekstu spróbuj może podnieść poziom bo wiele jest osób które mają akceptacje tekstu nawet na drugi dzień.

Tak swoją drogą jak sie rejestrujecie z czyjegoś linku to macie prawo do tej osoby kierować się z każdym pytaniem.


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - Thiago - 09-07-2016 07:48

Nie schodzę ze średniej 6,00. Dlatego dziwie się, że tak długo czekam na zatwierdzenie.


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - kulasek - 10-07-2016 09:18

Dzięki za poradnik Smile


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - adik7276 - 11-07-2016 22:42

Na maila ciągle przychodzą informacje o nowych zleceniach. Strone otwieram i do wyboru są dwa, a czasem nawet żadnego. Co jest tego przyczyną?


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - tubbsgg - 10-08-2016 13:31

Mam pytanie odnośnie "Opisu do katalogu"

Jeśli w zleceniu mam frazę: "samochody używane kraków", to czy muszę wpleść to naturalnie do zdania?

Taka fraza jest raczej trudna do umieszczenia w zdaniu.

Przejdzie coś takiego: Oferują pewne i sprawdzone samochody używane Kraków.

?


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - Criss323 - 11-08-2016 10:55

Miałem ten sam problem i mnie to strasznie irytowało dlatego przestałem tam pisać. Zleceniodawcy wydają się być jakimiś analfabetami jeśli myślą, że to można jakoś ładnie wpleść w zdanie. Próbowałem tak jak napisałeś na chama wsadzać te słowa kluczowe to mi teksty odrzucali.


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - doeraeme - 30-08-2016 21:25

Słyszałem że ostatnio textbookers cierpi na brak zleceń... Czy to prawda? Nie ma co się spodziewać 1000 zleceń do napisania tak jak to było 2 lata temu?


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - Gratsy - 13-10-2016 13:01

Czyli jesli mam ponizej 18 lat, nie moge na tym zarabiac?


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - Gratsy - 15-10-2016 13:03

@[poczmail]