Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego (/Temat-Pisanie-tekstow-prosty-i-skuteczny-zarobek-dla-kazdego-99033)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: Textbookers - wypłata. - Takimyk - 30-05-2016 18:10

Kurde, ale avek @Avengens beka

Spróbować zawsze możesz, ale gwarancji 100% nikt Ci nie da przy takich serwisach. Najlepiej skieruj pytanie bezpośrednio do administratora tego serwisu.


RE: Textbookers - wypłata. - trybulski - 30-05-2016 18:29

Dokładnie tak - żeby nie być stratnym na osiemnastce, zapytaj u źródła. To ich firma, więc to oni najlepiej wiedzą o takich rzeczach.


RE: Textbookers - wypłata. - Avengens - 30-05-2016 23:08

Wyslałem, zapytałem, zobaczymy co odpiszą.
W międzyczasie wysłałem formularz zgłoszeniowy. Pisałem z 20 minut, żeby na pewno był najwyższej jakości. Napisałem, klikam, i co? Wylogowało mnie, i cały tekst poszedł na straty beka Ale napisałem jeszcze jeden, wylosowalem ten sam temat, tym razem spędziłem ok. 5 minut na tym, i wydaje mi się, że poszło mi lepiej, czyli tak w sumie to nie powinienem się na to wkurzać, bo mam większe szanse na zakwalifikowanie się. Chociaż i tak pewnie każdy z tych tekstów by się dostał, no chyba, że mają jakieś restrykcyjne normy dotyczące tego.


RE: Textbookers - wypłata. - szykiryki - 31-05-2016 08:29

Zawsze pisz sobie teksty w wordzie i ustaw zapisywanie z automatu co kilka sekund, bo niestety z tych platform pisarzy często wywala Smile.

Co do wyplaty, moim zdaniem tylko jedna, sluszna opcja- wypłacaj na rodziców/pełnoletnie rodzeństwo. Nie bedzie to jakaś kolosalna kwota (bo umowmy sie, płacą tam grosze), więc nie powinno to aż tak podwyższać dochodów Twoich rodziców.
Czekanie dwa lata na hajs mija się z celem...


RE: Textbookers - wypłata. - Avengens - 31-05-2016 22:05

Odpisali, znam odpowiedź, dobrze jest Smile
Cytat:Oczywiście, że tak, nawet osoba niepełnoletnia zrobi to bez problemów, jeśli ma podane konto bankowe Smile
Pozdrawiam,
Magdalena Lachawczak
TextBookers.com
Czyli raczej nie muszę się o nic martwić, i spokojnie mogę teksty pisać.


RE: Textbookers - wypłata. - kometax - 01-06-2016 15:33

Przy ich tempie wypłacania pieniędzy (nie wierz w 14-dniowy termin), będziesz dwa lata czekał aż ci je łaskawie przyślą, więc nie ma problemu.


RE: Textbookers - wypłata. - SKOR514 - 01-06-2016 17:05

@[kometax] to ile Tobie szły?


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - tubbsgg - 27-06-2016 20:07

Podbijam.

Zaakceptowali mój przykładowy tekst. Dostał ocenę 4, mam powiadomienia na @ o tekstach, a zleceniach nic.

O co chodzi?


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - xTKSD - 28-06-2016 11:15

Mail'e przychodzą przy każdym dodaniu zleceń (nie ważne czy masz możesz pisać coś prócz precli), a tych ostatnio prawie wgl nie ma Big Grin


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - grigoruta - 05-07-2016 09:01

Ciekawa sprawa, muszę żonie polecić taką formę dorobienia, bo szukała czegoś, co mogłaby robić w domu w wolnej chwili. Dużo czyta, to pewnie i z pisaniem sobie poradzi. Fajny poradnik, dzięki zagłębię się później w temat! Big Grin Nie mam za bardzo czasu czytać teraz całego wątku. Czy ktoś zorientowany mógłby mi napisać na PW - co w przypadku kiedy w ciągu miesiąca nie uzbiera się 100p (zł), a np 87p? Czy to przepada, czy przechodzi na następny miesiąc?