Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego (/Temat-Pisanie-tekstow-prosty-i-skuteczny-zarobek-dla-kazdego-99033)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: Pytanie odnosnie Textbookers.com - zlotamysl - 23-02-2016 20:25

Tak, od ocen.

Stawki za 1000 znaków możesz znaleźć w Zarobki i ocena
O usunięcie pkt karnych na razie nie masz co prosić, skoro tylko są. Blokada zwalnia się po jakimś czasie, a jak punktów karnych masz za dużo, to mailem możesz poprosić o ich usunięcie. Mi się tak zdarzyło, że zdjęli mi blokadę bez problemu, kiedy miałem kiepski dzień i trochę poleciałem po bandzie. Lol


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - MickeyHuntr - 29-03-2016 12:50

Czy tylko ja mam dostępne same gówniane teksty z sektoru przedsiębiorczości??


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - Dan14NR - 30-03-2016 13:45

Ja dziś mam różne. Generalnie umówmy się - bez walenia tekstów po kilka h dziennie nie ma opcji, by wyrobić ładną dniówkę. Załóżmy, że za 1000 znaków dostajemy 1zł a średnio precel ma 1200. 1.20zł - jeśli ktoś piszę w miare szybko - w ok. 5 minut. Wyrobimy sobie jakieś 13-15zł zależnie od tego jak szybko piszemy i po ile znaków. Tylko pytanie ile ktoś chce stukać. No i zawsze mogą odrzucić jakieś teksty.


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - chawerut - 30-03-2016 14:32

A jak wygląda sprawa z rozliczeniem podatkowym? Oni rozliczają się za nas, czy dostajemy PIT?


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - rojasQ - 30-03-2016 14:50

Rozliczają się za nas.


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - chawerut - 30-04-2016 21:26

A wiecie jak to jest, czy może być konto na mnie, a rachunek bankowy do wypłaty na kogoś innego? Czy musi być na mnie?


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - SKOR514 - 17-05-2016 23:46

Trochę odświeżę...Panowie, mam taki problem...Akceptowali mi już tam zgłoszenie, ale mam 0 tekstów w swoich kategoriach do napisania, a mam zaznaczone wszystkie kategorie... Na e-mail też mi pokazuje, że są nowe teksty do pisania a u mnie ciągle 0...Co jest?


Textbookers - wypłata. - Avengens - 30-05-2016 17:47

Witam. Zastanawiałem się nad spożytkowaniem wolnego czasu, i pomyślałem, żeby wpleść w między zajęcia copywriting. Jednak problem jest taki, że nie mam jeszcze 18 lat, co jest na tej stronie wymagane.
Jeśli utworzyłbym dzisiaj konto, pisał teksty i zdobywał pkt(do tego chyba nie trzeba jeszcze podawać danych?), to mógłbym, jak skończę 18 lat(za 2 lata) wypłacić np. 10000zł? Tj. czy nie będzie im przeszkadzało chomikowanie punktów przez tak długi czas, albo czy jakimś sposobem sprawdzą, czy w chwili zakładania konta nie miałem jeszcze 18 wiosen, lub jeszcze jakaś przeszkoda, o której nie pomysłałem obecnie?


RE: Textbookers - wypłata. - Yolotoja - 30-05-2016 17:56

Dołączam się do pytania. Czy można wypłacić przed osiemnastką?


RE: Textbookers - wypłata. - mahuzz - 30-05-2016 17:59

Może spróbuj na rodzica, i po prostu on rozlicza się z US a ty z nim? Wink