Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego (/Temat-Pisanie-tekstow-prosty-i-skuteczny-zarobek-dla-kazdego-99033)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - RedDevill - 08-01-2016 23:32

Ile czasu czeka się na zatwierdzenie i ocenę tekstów? Mój tekst próbny przyjęto w jakieś 24h, a normalne teksty, które już napisałem mają cały czas status "Oczekujące na zatwierdzenie".


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - WrongWay - 10-01-2016 16:29

Ja napisałem jeden tekst na próbę i został sprzedany dzisiaj. Cierpliwości, musisz poczekać kilka dni Smile


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - MickeyHuntr - 24-01-2016 07:52

Mimo napisania wielu tekstów naprawdę trudno o zarobek Sad


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - Michas303 - 25-01-2016 14:32

Przykładowy tekst oceniony pozytywnie w mniej niż 24 godziny, jednakże...

Jak zobaczyłem że muszę podać pesel i urząd skarbowy to trochę zmiękłem.

Jak wygląda sytuacja. Mam 17 lat, w maju dopiero 18. Do tego czasu chciałbym zacząć coś robić, żeby nie siedzieć bezczynnie. Konta w banku brak. Czy w takim razie jest możliwość, że konto bankowe podam któregoś z moich prawnych opiekunów ? Jak to się będzie miało do tych jakiś ulg, urzędów itd ? I czy to w ogóle przejdzie ? Nie wiem czy by tego ktoś nie sprawdził, że tu pesel podaje swój a konto bankowe na kogoś innego itd Smile Poproszę o wyjaśnienie moich wątpliwości kogoś kto się na tym zna.


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - MickeyHuntr - 29-01-2016 23:00

@Michas303 Nie drocz się nawet, jest 200zleceń WSZYSTKIE dotyczą tekstów nt. kas fiskalnych, a ceny są absurdalne 1zł za 1300znaków tekstu zapleczowego


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - ktostaki1444 - 07-02-2016 01:59

da sie tu zarobic ''kokosy''?


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - RastaMan391 - 07-02-2016 05:43

Jeżeli piszesz dobre teksty, a do tego masz lekkość pisania i dużo wolnego czasu to i pewnie do kokosów dotrzesz. Przy wysokich ocenach za początkowe teksty preclowe za 1000 znaków dostajesz 0.99 zł bądź 1.10 zł.
Więc sam musisz sobie przemyśleć czy jesteś w stanie pisać teksty i jak szybko. Po czterech ocenach mozesz sobie nowy rodzaj tekstów dodać i próbować i stawki już są wyższe. Tutaj akurat dostaniesz tyle ile będziesz chciał i miał możliwość dostać.


Pytanie odnosnie Textbookers.com - ktostaki1444 - 23-02-2016 19:32

Wiecie może czy textbookers jest nadal wyplacalne? Slyszalem ze idzie tutaj zarobic, ale napisalem pare opisow do katalogow i wszystkie mi zaliczyli wydaje mi sie to dosc proste wiec sie pytam czy serwis jest wyplacalny.


RE: Pytanie odnosnie Textbookers.com - zlotamysl - 23-02-2016 19:58

Tak, jest wypłacalne.

Jakiś czas temu wypłaciłem sobie stówkę, czyli minimum jakie należy spełnić, jeśli chce się te pieniądze wypłacić. TextBookers działa bardzo dobrze, ludzie zarabiają i pieniążki dostają w ciągu dwóch tygodni od zlecenia wypłaty (tyle właśnie musiałem poczekać). Zgadza się, wydaje się dość proste, ale nadal trzeba poświęcić sporo czasu, żeby wyciągnąć z tego jakieś konkretne pieniądze. I warto prosić o anulowanie ocen, jeśli są niskie, bo od nich zależy ile zarobisz, a niektórzy za porządny tekst potrafią polecieć po ocenie; tak czy siak moderatorzy wychodzą z pomocną dłonią i mogą je anulować przy zwyczajnym wyjaśnieniu. Ja zrezygnowałem z pisania po jakimś czasie, trochę to było dla mnie męczące pisać te teksty zapleczowe, a przynajmniej żeby robić to każdego dnia. Ostatnio wprowadzali jakieś zmiany z ocenami, te dzielą się teraz na rodzaje tekstów i jeszcze wprowadzili ranking, gdzie najlepiej zarabiający dostaje dodatkową stówkę, ci niżej kolejno o 20 złotych mniej.


RE: Pytanie odnosnie Textbookers.com - ktostaki1444 - 23-02-2016 20:10

Jak narazie mam oceny 4.0 to właśnie od tego zależy ile dostane? a czy moge prosić moderatora o usuniecie pkt karnych? pamietam, ze zalozylem konto to chcialem sprobowac sil w tekstach zapleczowych ale nie umiem ich pisac, nie chodzi o gramatyke, tylko o tematyke glownie i mam chyba 3 pkt a widzialem ze od 10 jest blokowanie mozliwosci pisania tekstow, i pytanie czy to sie odblokowuje po jakims czasie?