Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego (/Temat-Pisanie-tekstow-prosty-i-skuteczny-zarobek-dla-kazdego-99033)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - Dan14NR - 04-11-2015 15:02

Da się. Ja się pytałem i osoba z obsługi stwierdziła, że jeśli zaobserwują aktywność na poziomie powiedzmy miesiąca pisania takiego w miarę regularnego bez dodatkowych karniaków to wtedy rozważają usunięcie starych - wszystko indywidualnie.


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - Krakersik - 11-11-2015 13:43

Dzisiaj zacząłem pisać teksty, zobaczymy jak mi ocenią moje wypociny Jerk
Program fajny, przejrzysty i ciekawy Smile


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - Naqes0099 - 04-01-2016 18:37

Siemka, jestem nowy. Chciałbym zacząć współpracę z tym serwisem, lecz interesuje mnie aktualna ilość tekstów i wynagrodzenie. I jak jest z tą ulgą od podatku. Jeśli np zarejestruje się a nie zarobię minimalnej kwoty do wypłaty to takowa ulga zniknie? Jak to jest?


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - Czaq - 04-01-2016 18:40

Wynagrodzenie otrzymujesz po napisaniu tekstów. Co do drugiego pytania to jesli nie zarobisz kwoty minimalnej do wypłaty to niestety nie bedziesz mogl jej zlecic.


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - Naqes0099 - 04-01-2016 18:52

Czyli jak nie zarobię to ulga nie poleci? Jak tam u ciebie wygląda z zarobkami? Dalej w tym siedzisz?


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - Czaq - 04-01-2016 19:23

Jesli pytanie kierujesz do mnie to niestety nie, chcialbym zobaczyc jak teraz po miesiacu pracy, tak 2-3h dziennie ile mozna zarobic ^^ a co do ulgi to o co Ci chodzi dojladnie? O podatek czy ulge podatkowa?? Sprecyzuj.


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - Naqes0099 - 04-01-2016 19:31

Chodzi mi o to że jeśli bym zarobił np 50 zł i nie wypalacil tego hajsu to czy ta ulga podatkowa "zniknie" czy zostanie? Dodam że mam 16 lat

Oczywiście ulga podatkowa rodziców


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - Czaq - 04-01-2016 19:49

Ulga podatkowa dla rodzicow ktorą znam to ta w ktorej dochod dziecka uczacego sie przekroczy 3091zl/rok, wtedy rodzic tej ulgi nie dostanie.
Tobie chodzi chyba o to, czy jesli zarobisz 50zl i ich nie wyplacisz to czy one zostana na kolejny miesiac w ktorym dorobisz kolejne 50zl i wyjdzie wyplata 100? Tak?


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - Naqes0099 - 04-01-2016 20:11

Nie, chodziło mi o tą pierwszą część wypowiedzi. Dzięki, pomogles, jeszcze dzisiaj zrobię konto i zobaczę jak z tym będzie.


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - WrongWay - 06-01-2016 17:14

Poszło z refa + rep Smile Piszę nie najgorzej, więc może coś z tego będzie. Stawki za artykuły w języku angielskim są takie same?