Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego (/Temat-Pisanie-tekstow-prosty-i-skuteczny-zarobek-dla-kazdego-99033)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - piotrex146 - 15-10-2015 13:37

Napisałem już wczoraj i 0 odezwu, 5 dzień...

EDIT [16.10.2015]:

Cytat:Witam serdecznie,

Zgłoszenie: Akceptacja zgłoszenia
https://textbookers.freshdesk.com/helpdesk/tickets/2847
Właśnie pracujemy nad rozpatrzeniem wszystkich zgłoszeń, jeśli nie ma Pan jeszcze decyzji poproszę o chwilę cierpliwości - do końca weekendu powinniśmy rozpatrzyć wszystkie. Za opóźnienia przepraszamy.
Pozdrawiam,
Magdalena Lachawczak
TextBookers.com



RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - piotrex146 - 23-10-2015 11:02

Jestem trochę zawiedziony, myślałem że cała zarobiona kwota netto jest w pełni wypłacalna, a okazało się że jednak coś z tego jeszcze będzie potrącane. Według mnie jest to nie sprawiedliwe, wcześniej nie było o tym żadnej informacji. Ale jeżeli się chce to można zarobić na tym portalu tylko trzeba pisać za minimum 20zł dziennie żeby się coś uzbierało. No i czekam jeszcze na odblokowanie innych typów tekstów, bo kwota którą zebrałem jest z samych precli i opisów do katalogów.


[Obrazek: wyplata.jpg]


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - rekki - 01-11-2015 18:07

I jak wygląda sytuacja z zaliczaniem tekstów?


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - eciver - 01-11-2015 18:55

Jak piszesz wg wytycznych to wszystko przechodzi.


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - rekki - 01-11-2015 19:48

@[eciver] Bardziej chodziło mi o czas Tongue


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - eciver - 01-11-2015 20:52

@[rekki], w "godzinach pracy" moderację przechodzą zazwyczaj w ciągu 1-2h. Później jest akceptacja przez zleceniodawcę, po 48h chyba akceptowane są z automatu.


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - rekki - 02-11-2015 00:50

Udało się, pierwszy tekst został już sprawdzony i oceniony. 6 na dobry początek, być może przetestuję jakoś poważniej ten serwis Wink

EDIT. @[eciver] Jeśli napisałem tekst preclowy, na temat np. monitorów, to mogę napisać kolejny tekst na ten temat, jeśli mi go wyświetla w dostępnych tekstach?


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - eciver - 02-11-2015 14:29

Tak, możesz pisać kolejny. Tylko nie może być powielony z poprzednim. Smile


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - rekki - 03-11-2015 13:45

Da się w jakiś sposób usunąć/zmniejszyć liczbę punktów karnych? Dostałem 5pkt za brak unikalności i 0,8pkt za inne pierdoły. Jeśli dostanę kolejne 5pkt to stracę możliwość pisania. Jest na to opcja czy po prostu zarobione do tej pory środki przepadają?


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - ComboThe - 03-11-2015 19:34

Niestety nie da się zmniejszyć ilości pkt karnych. Szkoda bo dobrą opcją byłoby gdyby np co tydzień się 'kasował' choć 1pkt. A może ktoś do nich kiedyś pisał w tej sprawie żeby jakąś opcje wprowadzili?