Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego (/Temat-Pisanie-tekstow-prosty-i-skuteczny-zarobek-dla-kazdego-99033)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - Criss323 - 28-08-2015 14:48

Ja coś tam próbowałem działać ale zniechęciłem się Sad Ludzie zlecający te teksty to kompletni idioci (nie wszyscy), w tekście, który zawiera 400 znaków każą zawrzeć 3-4 słowa kluczowe, które różnią sie tylko przypadkiem. Takiego czegoś nie da się napisać Sad Jak ci zleceniodawcy odrzucają/przyjmują teksty? Dostają je całe i czytają i na tej podstawie kupują bądz nie czy dostają fragment? Bo jeśli dostają całość to po co mieli by przyjmować ten tekst i za niego płacić.


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - qassauser - 28-08-2015 18:30

Pisałem teksty, ale naprawdę podziwiam osoby, które są w stanie napisać przez dzień 50-100 tekstów ręcznie i to na tematy ogólne. Przecież później z takim człowiekiem nie idzie się dogadać Big Grin Wiem, bo moja koleżanka w ten sposób dorabiała, ale po miesiącu motywacja spadła i wcale się nie dziwie.


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - Dan14NR - 29-08-2015 11:51

(28-08-2015 14:48)Criss323 napisał(a):  Ja coś tam próbowałem działać ale zniechęciłem się Sad Ludzie zlecający te teksty to kompletni idioci (nie wszyscy), w tekście, który zawiera 400 znaków każą zawrzeć 3-4 słowa kluczowe, które różnią sie tylko przypadkiem. Takiego czegoś nie da się napisać Sad Jak ci zleceniodawcy odrzucają/przyjmują teksty? Dostają je całe i czytają i na tej podstawie kupują bądz nie czy dostają fragment? Bo jeśli dostają całość to po co mieli by przyjmować ten tekst i za niego płacić.

Jeśli to precle to co Cię to obchodzi? To niski jakościowo tekst, w większości nawet nie ma być do czytania przez ludzi a robociki.
A po co? Bo są tanie, więc dla firm to żaden pieniądz. A pisać tego syfu w dużych ilościach się nie da, bo łeb rozwalony.


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - milosz998 - 29-08-2015 12:07

Mi sprawdzali ten tekst początkowy ponad 2 tygodnie i odrzucili facepalm


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - Dan14NR - 29-08-2015 13:30

(29-08-2015 12:07)milosz998 napisał(a):  Mi sprawdzali ten tekst początkowy ponad 2 tygodnie i odrzucili facepalm

Chyba nieźle się postarałeś Tongue


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - cassos - 30-08-2015 19:09

Ja nie potrafię pisać tekstów byle jak, nawet do precli się przykładam co jest moim ogromnym problemem, za dużo czasu zajmuje mi pisanie preclów za marne grosze


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - Criss323 - 30-08-2015 19:24

(29-08-2015 11:51)Dan14NR napisał(a):  
(28-08-2015 14:48)Criss323 napisał(a):  Ja coś tam próbowałem działać ale zniechęciłem się Sad Ludzie zlecający te teksty to kompletni idioci (nie wszyscy), w tekście, który zawiera 400 znaków każą zawrzeć 3-4 słowa kluczowe, które różnią sie tylko przypadkiem. Takiego czegoś nie da się napisać Sad Jak ci zleceniodawcy odrzucają/przyjmują teksty? Dostają je całe i czytają i na tej podstawie kupują bądz nie czy dostają fragment? Bo jeśli dostają całość to po co mieli by przyjmować ten tekst i za niego płacić.

Jeśli to precle to co Cię to obchodzi? To niski jakościowo tekst, w większości nawet nie ma być do czytania przez ludzi a robociki.
A po co? Bo są tanie, więc dla firm to żaden pieniądz. A pisać tego syfu w dużych ilościach się nie da, bo łeb rozwalony.

Czyli nie trzeba zawierać wszystkich słów kluczowych?


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - Dan14NR - 31-08-2015 10:59

(30-08-2015 19:24)Criss323 napisał(a):  
(29-08-2015 11:51)Dan14NR napisał(a):  
(28-08-2015 14:48)Criss323 napisał(a):  Ja coś tam próbowałem działać ale zniechęciłem się Sad Ludzie zlecający te teksty to kompletni idioci (nie wszyscy), w tekście, który zawiera 400 znaków każą zawrzeć 3-4 słowa kluczowe, które różnią sie tylko przypadkiem. Takiego czegoś nie da się napisać Sad Jak ci zleceniodawcy odrzucają/przyjmują teksty? Dostają je całe i czytają i na tej podstawie kupują bądz nie czy dostają fragment? Bo jeśli dostają całość to po co mieli by przyjmować ten tekst i za niego płacić.

Jeśli to precle to co Cię to obchodzi? To niski jakościowo tekst, w większości nawet nie ma być do czytania przez ludzi a robociki.
A po co? Bo są tanie, więc dla firm to żaden pieniądz. A pisać tego syfu w dużych ilościach się nie da, bo łeb rozwalony.

Czyli nie trzeba zawierać wszystkich słów kluczowych?

Trzeba, ale nie przejmuj się aż tak tym, że masz 300-400 znaków i 3-4 keywordy. Bez problemu da się to jakoś rozmieścić. Chodziło mi o to, że precel to tekst niski jakościowo i nie musi się go czytać jak dobrą książkę. Radzę po prostu umieścić te keywordy trzymając się tematyki, a nie przejmować się tak sensem. Tak samo keywordy w złych przypadkach nie są problemem Wink

Ja osobiście mało pisze, bo tłuczenie precli potrafi zmulić mózg. Jeśli ktoś ma jakieś pojęcie to lepiej rozejrzeć się za własnymi, lepiej płatnymi zleceniami.


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - sojusznik - 02-09-2015 17:45

Szkoda, że nie oceniają wszystkich tekstów, ale wpadła pierwsza 6 także jest spoko. Pisanie przychodzi z łatwością jednak nie wiem co niektórzy ludzie mają w głowie zlecając tekst na 300-400 znaków z kilkoma wieloczłonowymi nieodmienionymi keywordami, po prostu nie da się tego wcisnąć w tak małej ilości znaków facepalm


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - Hunter2321 - 11-09-2015 20:51

Mój tekst dopiero czeka na akceptację administracji textbookers.com, więc nie wiem ile jest tam zleceń - da się z precli i tekstów zapleczowych wyciągnąć 5-6 stówek ?