Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego (/Temat-Pisanie-tekstow-prosty-i-skuteczny-zarobek-dla-kazdego-99033)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - Lejston - 22-07-2015 11:33

Zdecydowanie nie polecam, 7 dzień czekania na akceptacje Wink


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - zjadamkredki - 22-07-2015 11:36

@[Lejston] jak chcesz to mogę dać konto do textbookers - założone w kwietniu, ani jedno zlecenie nie było robione, ogólnie nic nie ruszane Wink


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - Lejston - 22-07-2015 11:51

(22-07-2015 11:36)zjadamkredki napisał(a):  @[Lejston] jak chcesz to mogę dać konto do textbookers - założone w kwietniu, ani jedno zlecenie nie było robione, ogólnie nic nie ruszane Wink

Zaczekam chwilę jeszcze, bo powinni w tym tygodniu akceptować Smile Ale dzięki.


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - siuvax - 22-07-2015 17:10

(15-07-2015 22:36)m1kie napisał(a):  Witam! Mam pytanie zapewne dosc proste poniewaz nie moge zalapac co mam pisac na temat "

Tematyka: Technika, Elektronika, Multimedia
Słowa kluczowe: skup katalizatorow
Jakość: Tekst preclowy
Pozostało tekstów: 1
Znaków: 1200


Przykladowo, mozna by opisac katalizator, ple ple ple ple ple ple ale co do cholery znaczy to skup katalizatorow, wiem ze musi sie to slowo znajdowac w tekscie, ale po prostu nie potrafie sobie wyobrazic jak tekst ma wygladac. Moze ktos ma kilka przykladowych tekstow do tematow + slow kluczowych bo nie wiem od czego zaczac, czytajac tematy i te slowa kluczowe po prostu nie wiem o czym mam dokladniej w nich pisac, dokladniej w sensie ze pisze o np. w przypadku tego zlecenia o nowinkach technicznych z dzialu katalizatorow, dodajac ze powstaje (przykladowo) coraz wiecej skupow katalizatorow?

Znalazlem juz przyklady na ich strnie jednak dalej chcialbym zeby mi ktos z grubsza napisal co ogolnie pisac znajac slowa kluczowe, z tego co czytam jednak to nie musi byc nie wiadomo jaki dobry tekst, po prostu ma to zawierac i ogolnie ma byc ok?


Napisz np. tekst o nowych katalizatorach i umiesc jedno zdanie w środku że stary katalizator można oddać na skup


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - Criss323 - 23-07-2015 20:39

Jak radzicie sobie z takimi zleceniami?
Tematyka: Dzieci, Nastolatki
Słowa kluczowe: atrakcje dla dzieci kraków, rozrywka dla dzieci kraków, półkolonie kraków
Jakość: Opis do katalogów
Pozostało tekstów: 13
Znaków: 500
Jak można użyć te 3 głupie słowa kluczowe w jednym tekście na 500 znaków?? Wogóle kto to wymyśla jak będzie brzmiało zdanie z "rozrywka dla dzieci kraków"?? Co za idioci zlecają takie teksty.


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - Sahya - 23-07-2015 21:09

Czy jak mam 14 lat to mogę zarobić na tym serwisie?


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - Okazzi - 24-07-2015 13:11

Sahya, jeżeli masz odpowiednie umiejętności i pojęcia jak to robić, czemu nie.


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - Sahya - 24-07-2015 14:16

Tak ale podobno nie można wypłacać kasy na PP :/


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - sojusznik - 20-08-2015 14:44

Nadal wypłaca? Tylko bank?


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - Pasquallo - 20-08-2015 17:10

Ile czasu trwa weryfikacja do copywriterów? czekam od niedzieli