Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego (/Temat-Pisanie-tekstow-prosty-i-skuteczny-zarobek-dla-kazdego-99033)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - poczmail - 04-10-2014 21:01

(04-10-2014 19:34)tollusiek napisał(a):  Zarejestrowany z reflinka, tekst poglądowy napisany. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Serdeczne dzięki za ten temat, pozdrawiam! Smile

Dzięki za zainteresowanie i rejestrację z reflinka, jednakże gwoli informacji, nie otrzymuje żadnych profitów z zarobków poleconego copywritera - dopiero gdy ten stanie się zleceniodawcą, wówczas 5% kwoty, którą zasili swoje konto trafia do polecającego. To tak gdyby ktoś chciał podziałać dodatkowo w ich programie partnerskim.

Ogółem temat ma za zadanie przybliżyć początkującym pewien koncept na szybszy i efektywniejszy zarobek niż np. na klikaniu reklam. Mam nadzieję, że w praktyce skorzysta z niego co najmniej kilka osób - satysfakcja będzie wówczas nieoceniona. Wink


(04-10-2014 20:10)Ewcia6000 napisał(a):  zapisana z refa Smile

J.w., powodzenia w realizacji zleceń i efektywnym zarabianiu! Smile


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - destroyowsky - 05-10-2014 19:06

Czy rzeczywiście jest szansa na zarobienie np. 30 zł miesięcznie robiąc co jakiś czas zlecenia? Myślę, że posiadam podstawowe, a nawet średnio-zaawansowane umiejętności pisarskie.


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - poczmail - 05-10-2014 19:18

(05-10-2014 19:06)destroyowsky napisał(a):  Czy rzeczywiście jest szansa na zarobienie np. 30 zł miesięcznie robiąc co jakiś czas zlecenia? Myślę, że posiadam podstawowe, a nawet średnio-zaawansowane umiejętności pisarskie.

30 zł miesięcznie to złotówka dziennie, tyle średnio zarobisz za realizację pojedynczego zlecenia, które trwa do maksymalnie 7 minut. Jeśli masz już jakieś umiejętności pisarskie + doświadczenie - czas ten znacząco się skraca. Aktualnie w bazie jest ponad tysiąc zleceń, więc Twój zarobek ogranicza tylko i wyłącznie czas oraz chęci. Przy solidnym zaangażowaniu 30+ zł na dzień jest jak najbardziej realne. Smile


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - destroyowsky - 05-10-2014 19:20

Dziękuję za odpowiedź. Aktualnie moje konto jest rozpatrywane to napisaniu "podania". Zobaczymy jak to będzie wyglądać za kilka dni! Cool


pozdrawiam


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - poczmail - 05-10-2014 19:24

Myślę, że akceptację do strefy copywritera powinieneś uzyskać już jutro. Wysokich zarobków życzę. Smile


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - lukasz2471 - 05-10-2014 20:40

Zapytam tutaj by nie robić nowego tematu. Znacie podobne strony do textbookers? Nie chodzi mi o typu tekxtmarket gdzie zarobisz dopiero jak kupią twój tekst.


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - poczmail - 05-10-2014 21:21

Jest jeszcze GieldaTekstow, jednak w tamtym systemie zdecydowanie trudniej złapać jakieś zlecenie, a już na pewno dla początkującego. W każdym razie gdybyś był zainteresowany, oto temat odnośnie serwisu -> Klik


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - therazer - 05-10-2014 22:20

spoko temat


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - gienus - 05-10-2014 22:26

Dzięki za info, zarejestrowałem się z refa i czekam na rozpatrzenie Wink


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - Isamu - 05-10-2014 22:27

Ciekawe może wypali :3