Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego (/Temat-Pisanie-tekstow-prosty-i-skuteczny-zarobek-dla-kazdego-99033)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - Cathaoir - 08-06-2015 11:32

Ostatnie moje "tworzenie" ograniczyło się do prezentacji maturalnej. Trochę bałam się działać na tej stronie, niepotrzebnie Big Grin
Cztery teksty zaakceptowane, drugie tyle czeka posłusznie. Kilka złotych wpadło i nawet jedna ocena, strasznie mnie to cieszy bo teraz nawet precel ma jakąś przyzwoitą cenę. Póki co pisanie jest dla mnie fajną zabawą i sporo można się nauczyć (chociażby o agregatach z pierwszego postu), jak się znudzi to pewnie będę szukać tylko i wyłącznie te znane mi tematy. Na szczęście sporo jest o budownictwie i chyba mało osób je tyka, wiedza z technikum w końcu się na coś przyda Big Grin


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - zekh - 08-06-2015 12:19

Doleciała mi kolejna ocena, dopiero ósma na 19 napisanych tekstów, ale wpadło 6.0 więc średnia idzie w górę.
Odblokowały się teksty zapleczowe - za prosty tekst 1200 znaków na jakiś temat dużo większa stawka niż za taki sam precelek - miodzio. Właśnie skończyłam pisać pierwszy z nich.


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - alizen - 10-06-2015 19:26

Mi się tylko zdaje, ze jest strasznie mało tekstów do pisania?


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - zekh - 10-06-2015 19:46

U mnie jest ciągle prawie 500, pewnie kwestia tego jakie masz zaznaczone kategorie i jakie rodzaje tekstów odblokowane.


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - Cathaoir - 11-06-2015 15:33

Ja także mam strasznie dużo. Do tego ciągle dochodzą nowe, jest w czym wybierać Big Grin


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - Devil877 - 13-06-2015 13:17

ja poległem na precelkach i teraz muszę uważać żeby nie nałapać punktów karnych bo mi zablokują pisanie .


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - zekh - 13-06-2015 13:57

Dla mnie to trochę dziwne polec na precelkach, bo najniższą ocenę jakie za nie złapałam to 5.0. Musisz po prostu trochę zwolnić, ale pisać uważniej i wszystko dokładnie sprawdzać.
W sumie jedyna ocena niżej 5.0 wpadła mi tylko za jedną zapleczówkę - 4.0, ale za inne poleciało 5 i 6 więc się wyrównało i średnia nie spadła.


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - amb - 13-06-2015 14:36

Jeżeli pojawią się "niesłuszne" punkty karne, warto kontaktować się z administracją i poprosić o pomoc.


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - m1kie - 08-07-2015 22:55

Witam! Zamierzam zaczac pisac teksty, mam jeden problem poniewaz pisze bez polskich znakow, jest to wymagane? Po prostu sie zapominam a od zawsze tak pisalem :/


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - dyzia - 09-07-2015 08:23

Tekst bez polskich znaków jest wybrakowany, bo nie jest poprawny pod względem gramatyki, ortografii i stylistyki. Na resztę odpowiedz sobie sam.