Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego (/Temat-Pisanie-tekstow-prosty-i-skuteczny-zarobek-dla-kazdego-99033)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - dorabiajonline - 20-04-2015 11:26

"1 - które serwisy polecilibyście (wiarygodne, płacą) do pisania tekstów?"
Znam jeden na którym dorabiam publikując teksty. Płacoen w nim mamy za każdy klik w nasz tekst. Jaki to serwis podaję na priv Smile

"2 - czy serwisy płacą za napisanie tekstu, czy za jego sprzedaż?"
Za opublikowanie go na swojej stronie (ten o którym wyżej piszę).

"4 - od jakich kwot wypłacają?"
Od 100 zł. Nie trzeba mieć firmy by nam wypłacili!

"5 - ile orientacyjnie można zarobić miesięcznie w danym serwisie"
Nasze artykuły zarabiają na siebie cały czas! Zależy ile artykułów napiszesz (nie trzeba pisać każdego miesiąca Smile) oraz ile klików w nie pozyskasz.

"c - czy jest tyle zleceń w danym serwisie aby móc pracować kilka godz. dziennie (codziennie) i będzie zleceń na kilka miesięcy?"
W serwisie, który cały czas opisuję można pisać na wybrany przez siebie temat! Trzeba napisać tekst, dodać go na stronę i czekać aż administrator go opublikuje Smile


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - ixi24 - 20-04-2015 22:38

Witam!
Widzę, że opinię są pochlebne, a wiec i jak spróbuje. Mam już doświeczenie w takich tekstach, gdyż od ok 10 miesięcy piszę precle dla setugo.pl Tylko troche ciężko się z nimi dogadać...
A tutaj profesjonalna strona, ale jedno mnie ciekawi. Na setugo.pl mam taką stawkę

90gr za 1000 znaków brutto i od tego zawsze podatek 9% odciągany.

Jak jest tutaj bo nie mogę stawek nigdzie znaleźć.


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - dyzia - 21-04-2015 22:27

Stawki masz dokładnie napisane po wejściu w konkretne zlecenie, a w zakładce "Zarobki i ocena" w strefie copywritera masz swoją indywidualną stawkę, którą sam wypracowałeś dobrymi jakościowo tekstami. Poczytaj te zakładki + regulaminy etc to rozkminisz wszystko.


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - dawkos23 - 23-04-2015 20:42

Zapraszam jesli ktos chce kupic konto na Textbookers 52 zł za 35 zł i fajnie zacząć zarabianie tam http://i.imgur.com/SuR1gbw.gif Smile


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - Cuba - 28-04-2015 17:15

Hej, jestem w textbookers od paru dni i powoli się wdrażam z pisanie precelkówWink Na razie zarobiłem koło 4,5 zł , a napisałem z 8 tekstów, a teraz czekam na zatwierdzenie kolejnych 4. Przyznam że dobrze mi chyba idzie, wszystkie na razie mi przyjęli bez gadania. Lubię pisać i nawet pisanie tych precli sprawia mi to przyjemność. Pisze co mi przyjdzie do głowy, ale na temat. Takie wypracowanie jak w szkole trochę Smile Na razie jeszcze trochę wolno mi idzie bo się zastanawiam za długo, ale pewnie z czasem ogarne to szybciej tworzyć. Ogólnie polecam. Tylko jedno ale.... do tej pory żadnego z tekstów mi nie oceniono także stoję na tej ocenie 4 od początku. Dziwne, że choćby jeden nie jest oceniony. Mieliscie tak?


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - poczmail - 28-04-2015 17:25

To zależy od zleceniodawcy, prędzej czy później zaczną Ci wpadać jakieś oceny - widocznie na początku swojej kariery trafiłeś na tych ultraleniwych, którzy nie fatygują się w wystawianie not. Smile


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - LoveNekoNya - 28-04-2015 22:29

Zarejestrowałam się, napisałam tekst "próbny" i czekam. Może coś z tego wyjdzie i za jakiś czas uda mi się zarobić trochę. Smile


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - dyzia - 29-04-2015 06:43

Zapał zapałem, ale pamiętajcie, że to tylko dorobek. Pensji tam nie sklecicie. Muszę ogarnąć trochę wolnego i podgonić trochę z pisaniem, bo stanęłam na tych trzech dychach i brak czasu wolnego. Rozumiem, że wypłatę ktoś już od nich dostał normalnie?

Edit: Post nr 100 Lol


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - Cuba - 29-04-2015 12:52

Jasne że pensji się nie dorobi na pisaniu preclów. Na to osobiście nie liczę. Chociaż zależy też od tego jakie ktoś ma oczekiwania co do pensjiWink Dla mnie mogą być grosze, ale dla kogoś naprawdę solidny pieniądz. Jeżeli ktoś spędzałby po parę godzin dziennie i pisał w miarę sprawnie... Zależy też od ilości zleceń nowych i ich tematyki. Parę stówek przy samozaparciu i dozie wolnego czasu spokojnie w miesiąc można wyciągnąć.

Dalej żadnej oceny a już z 13 zleceń mi poszło do sprzedażysmutny Dziwne to, powinni w administracji jednak choć trochę pilnować żeby zleceniodawcy oceniali teksty..


RE: Pisanie tekstów - prosty i skuteczny zarobek dla każdego - KarmazynowyPirat - 30-04-2015 11:45

mam to samo, żaden tekst nie został oceniony...