Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Addmefast skrypty iMacros - nie zacinające się - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: Addmefast skrypty iMacros - nie zacinające się (/Temat-Addmefast-skrypty-iMacros-nie-zacinajace-sie-99025)

Strony: 1 2 3 4


Addmefast skrypty iMacros - nie zacinające się - Klin - 04-10-2014 08:58

[Obrazek: banner.jpg]

Postaram się co jakiś czas aktualizować temat, dodawać kolejne skrypty

Jestem ich autorem, skrypty się nie "zacinają", nie wyświetli Wam się w pewnej chwili znany błąd "Opps coś poszło nie tak..."


[Obrazek: 233941_1j_EIZX1402734344.png]

AddMeFast FB Post Likes
AddmeFast FB Post Share

Potrzebujesz

Skopiuj odpowiedni skrypt do Moje Dokumenty\iMacros\Macros


[Obrazek: Bez_tytu_u.png]



RE: Addmefast skrypty iMacros - nie zacinające się - Gilandil - 15-10-2014 14:50

Jak to się dzieję, że mi cały czas się zacina macro?


RE: Addmefast skrypty iMacros - nie zacinające się - Klin - 15-10-2014 17:03

(15-10-2014 14:50)Gilandil napisał(a):  Jak to się dzieję, że mi cały czas się zacina macro?

Być może jakiś program/usługa to powoduje. Skrypty działają bez najmniejszego problemu


RE: Addmefast skrypty iMacros - nie zacinające się - gergo - 16-10-2014 11:04

A gdzie dla Chrome mam to skopiować?
Bo nie mam Moje Dokumenty\iMacros\Macros


RE: Addmefast skrypty iMacros - nie zacinające się - gooosix - 16-10-2014 15:01

A co z komunikatem: ,,Wygląda na to, że wykorzystujesz tę funkcję w sposób niezgodny z jej przeznaczeniem. Przestań zbyt szybko wykonywać czynności albo możliwość korzystania przez Ciebie z tej funkcji zostanie zablokowana"??

Dojadę ręcznie do 600 punktów i mi wyskakuje ten komunikat ;/ , polubień na fejsie bot ma 1500, znajomych ponad 350, konto od 2012 roku. Nie mam pojęcia co robię źle. Jak zainstaluje bota to będzie tak samo przecież nie?
Już wcześniej na Mozilli mi wyskakiwał ten komunikat, miałam tam 2 konta na fejsie i addmefast, na fejsie polubienia zablokowali a addmefast zbanowali konta. Od niedawna tylko jadę na Internet Explorer, na jednej osobie i jednym koncie addmefast i komunikat po 600 polubieniach dziennie wyskakuje :/.
Proszę o pomoc.


RE: Addmefast skrypty iMacros - nie zacinające się - Klin - 16-10-2014 15:25

(16-10-2014 11:04)gergo napisał(a):  A gdzie dla Chrome mam to skopiować?
Bo nie mam Moje Dokumenty\iMacros\Macros

Wszystko ładnie opisane masz tutaj

Kod:
http://wiki.imacros.net/iMacros_for_Chrome#Installation

Po instalacji wchodzisz w Manage --> Settings i tam masz Macros directory path:

(16-10-2014 15:01)gooosix napisał(a):  A co z komunikatem: ,,Wygląda na to, że wykorzystujesz tę funkcję w sposób niezgodny z jej przeznaczeniem. Przestań zbyt szybko wykonywać czynności albo możliwość korzystania przez Ciebie z tej funkcji zostanie zablokowana"??

Dojadę ręcznie do 600 punktów i mi wyskakuje ten komunikat ;/ , polubień na fejsie bot ma 1500, znajomych ponad 350, konto od 2012 roku. Nie mam pojęcia co robię źle. Jak zainstaluje bota to będzie tak samo przecież nie?
Już wcześniej na Mozilli mi wyskakiwał ten komunikat, miałam tam 2 konta na fejsie i addmefast, na fejsie polubienia zablokowali a addmefast zbanowali konta. Od niedawna tylko jadę na Internet Explorer, na jednej osobie i jednym koncie addmefast i komunikat po 600 polubieniach dziennie wyskakuje :/.
Proszę o pomoc.

Taki komunikat wyświetla Ci się w Addmefast czy FB ? Przetestuj tego bota i się wypowiedz


RE: Addmefast skrypty iMacros - nie zacinające się - buKKa2 - 20-10-2014 09:14

(15-10-2014 17:03)Klin napisał(a):  
(15-10-2014 14:50)Gilandil napisał(a):  Jak to się dzieję, że mi cały czas się zacina macro?

Być może jakiś program/usługa to powoduje. Skrypty działają bez najmniejszego problemu


temat "... nie zacinające się" więc jak to możliwe że coś jest nie tak Huh


RE: Addmefast skrypty iMacros - nie zacinające się - Klin - 20-10-2014 14:19

(20-10-2014 09:14)buKKa2 napisał(a):  
(15-10-2014 17:03)Klin napisał(a):  
(15-10-2014 14:50)Gilandil napisał(a):  Jak to się dzieję, że mi cały czas się zacina macro?

Być może jakiś program/usługa to powoduje. Skrypty działają bez najmniejszego problemu


temat "... nie zacinające się" więc jak to możliwe że coś jest nie tak Huh

Przepraszam ale potrafisz czytać ze zrozumieniem ? Problem był po stronie tamtego użytkownika

Kod:
http://zarabiam.com/Temat-HOT-Nisza-na-ktorej-na-pewno-zarobisz-zacznij-zarabiac-60-80-dziennie-99675?pid=1029377#pid1029377



RE: Addmefast skrypty iMacros - nie zacinające się - 4funsecond - 20-10-2014 19:27

Klin, znowu świetna robota. Na admina go!
Już sprawdzam jak to u mnie działa.

Edit:
Niestety nie widzę u siebie folderu imacros w dokumentach..


RE: Addmefast skrypty iMacros - nie zacinające się - Klin - 20-10-2014 19:45

(20-10-2014 19:27)4funsecond napisał(a):  Klin, znowu świetna robota. Na admina go!
Już sprawdzam jak to u mnie działa.

Edit:
Niestety nie widzę u siebie folderu imacros w dokumentach..

Jaka przegladarka i jaki system ? Zaraz na to zaradzimy ; )