Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Opinia na temat Minihost.pl - czy wystarczy? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Opinia na temat Minihost.pl - czy wystarczy? (/Temat-Opinia-na-temat-Minihost-pl-czy-wystarczy-99023)

Strony: 1 2


Opinia na temat Minihost.pl - czy wystarczy? - venzer - 04-10-2014 08:29

Witam wszystkich!
Jako że nadal szukam najlepszego hostingu dla siebie, po przejrzeniu wielu ofert najbardziej pasował by m Mini-host najtańsza oferta czyli 30pln/rok.
Tylko czy taki host wystarczy aby stabilnie utrzymać do 10 blogów z ruchem 1-2k UW dziennie (czyli łącznie do 10k odsłon na dzień)
Tutaj są parametry serwera:
https://www.mintshost.pl/www.php#full-comparison

Proszę o opinie doświadczonych użytkowników ponieważ będzie to mój pierwszy profesjonalny hosting (dotychczas korzystałem z bloggera) I nie chciał bym kupić czegoś co po tygodniu stanie się bezużyteczne.

Druga sprawa która mnie interesuje to jak to jest z przeniesieniem wszystkich stron na inny hosting.
Przykładowo wykupił bym na rok pakiet od Minihost a za rok potrzebował bym o wiele większego hostingu u innego sprzedawcy np Ultimahost.
Jak wygląda proces przeniesienia całej bazy i czy wiążą się z tym jakieś koszty?


RE: Opinia na temat Minihost.pl - czy wystarczy? - Ando - 04-10-2014 12:51

Sprawdź hosting z linku który wklejam.
Transfer bez limitu, 50GB dysk
Promocja 1zł/rok
https://www.az.pl/hosting/#oferta


RE: Opinia na temat Minihost.pl - czy wystarczy? - venzer - 04-10-2014 13:19

Nie ma w tym jakiegoś haczyka? czemu tylko 1 pln po roku mogę zrezygnować ?


RE: Opinia na temat Minihost.pl - czy wystarczy? - Ando - 04-10-2014 13:30

Po prostu promocja taka jest. A co do rezygnacji to sprawa wygląda jak wszędzie. Albo przedłużasz (juz za normalną cenę) albo przenosisz na inny hosting. Tak czy siak wydaje mi się że to dobra oferta biorąc pod uwagę fakt że masz do tego jeszcze za darmo bodajże 3 domeny .pl i bonusy typu 250zł na reklamę w Google AdWords itp.

Wysłane z Google Nexus 5 przez Taptalk


RE: Opinia na temat Minihost.pl - czy wystarczy? - linoskoczek - 04-10-2014 14:00

(04-10-2014 08:29)venzer napisał(a):  Witam wszystkich!
Jako że nadal szukam najlepszego hostingu dla siebie, po przejrzeniu wielu ofert najbardziej pasował by m Mini-host najtańsza oferta czyli 30pln/rok.
Tylko czy taki host wystarczy aby stabilnie utrzymać do 10 blogów z ruchem 1-2k UW dziennie (czyli łącznie do 10k odsłon na dzień)
Tutaj są parametry serwera:
https://www.mintshost.pl/www.php#full-comparison

Proszę o opinie doświadczonych użytkowników ponieważ będzie to mój pierwszy profesjonalny hosting (dotychczas korzystałem z bloggera) I nie chciał bym kupić czegoś co po tygodniu stanie się bezużyteczne.

Druga sprawa która mnie interesuje to jak to jest z przeniesieniem wszystkich stron na inny hosting.
Przykładowo wykupił bym na rok pakiet od Minihost a za rok potrzebował bym o wiele większego hostingu u innego sprzedawcy np Ultimahost.
Jak wygląda proces przeniesienia całej bazy i czy wiążą się z tym jakieś koszty?

Nie ma szans z takim pakietem. Ogólnie pod kilka blogów lepiej nie brać shared w Mintshost. Bierz w Biznes-Host.pl pakiet indywidualny za 99zł i powinien starczyć. Możesz kupić wPLN odemnie, użyć kod rabatowy i zapłacisz około 50zł/rok.


Odp: RE: Opinia na temat Minihost.pl - czy wystarczy? - Ando - 04-10-2014 14:04

(04-10-2014 14:00)linoskoczek napisał(a):  
(04-10-2014 08:29)venzer napisał(a):  Witam wszystkich!
Jako że nadal szukam najlepszego hostingu dla siebie, po przejrzeniu wielu ofert najbardziej pasował by m Mini-host najtańsza oferta czyli 30pln/rok.
Tylko czy taki host wystarczy aby stabilnie utrzymać do 10 blogów z ruchem 1-2k UW dziennie (czyli łącznie do 10k odsłon na dzień)
Tutaj są parametry serwera:
https://www.mintshost.pl/www.php#full-comparison

Proszę o opinie doświadczonych użytkowników ponieważ będzie to mój pierwszy profesjonalny hosting (dotychczas korzystałem z bloggera) I nie chciał bym kupić czegoś co po tygodniu stanie się bezużyteczne.

Druga sprawa która mnie interesuje to jak to jest z przeniesieniem wszystkich stron na inny hosting.
Przykładowo wykupił bym na rok pakiet od Minihost a za rok potrzebował bym o wiele większego hostingu u innego sprzedawcy np Ultimahost.
Jak wygląda proces przeniesienia całej bazy i czy wiążą się z tym jakieś koszty?

Nie ma szans z takim pakietem. Ogólnie pod kilka blogów lepiej nie brać shared w Mintshost. Bierz w Biznes-Host.pl pakiet indywidualny za 99zł i powinien starczyć. Możesz kupić wPLN odemnie, użyć kod rabatowy i zapłacisz około 50zł/rok.
A co z tym co ja wstawilem?

Wysłane z Google Nexus 5 przez Taptalk


RE: Opinia na temat Minihost.pl - czy wystarczy? - venzer - 04-10-2014 14:32

no właśnie a co z ta promocją jak sądzisz? "linkskoczek"?


RE: Opinia na temat Minihost.pl - czy wystarczy? - KerPwn - 04-10-2014 17:04

(04-10-2014 13:30)Ando napisał(a):  Po prostu promocja taka jest. A co do rezygnacji to sprawa wygląda jak wszędzie. Albo przedłużasz (juz za normalną cenę) albo przenosisz na inny hosting. Tak czy siak wydaje mi się że to dobra oferta biorąc pod uwagę fakt że masz do tego jeszcze za darmo bodajże 3 domeny .pl i bonusy typu 250zł na reklamę w Google AdWords itp.

Wysłane z Google Nexus 5 przez Taptalk

Czyli za złotówkę mamy 3 domeny .pl hosting i bonus 250 zł, nie żartuj jestem przekonany że jest w tym jakiś haczyk.
@down Czytam tylko że w regulaminach promocji nie ma informacji o tej promocji.
https://www.az.pl/regulaminy/regulaminy-promocji/


RE: Opinia na temat Minihost.pl - czy wystarczy? - Ando - 04-10-2014 17:05

W pierwszym moim poście jest link. Wejdz i poczytaj Wink

Wysłane z Google Nexus 5 przez Taptalk


RE: Opinia na temat Minihost.pl - czy wystarczy? - linoskoczek - 04-10-2014 17:28

Ja nie ufam takim promocjom i nie korzystam, dlatego się w kwestii Az obiektywnie nie wypowiem.