Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Do zamknięcia] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Do zamknięcia] (/Temat-Do-zamkniecia-99022)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - Karpik - 07-10-2014 21:33

Zdolni jesteście naprawdę, że takie sumki wyciągacie. Chyba to ze mną jest coś tutaj nie tak Tongue


RE: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - Maersk - 07-10-2014 21:39

Karpik Ty ile wyciągasz dziennie?


RE: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - polakpotrafi - 07-10-2014 22:57

kupie poradnik


RE: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - kazik0o - 08-10-2014 11:13

(07-10-2014 18:55)feellove napisał(a):  na hotcashu tez idzie dobrze z metoda Jerk

[Obrazek: KemOAXo.png]

Na zagranicznym rynku próbowałeś?


RE: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - feellove - 08-10-2014 12:53

kaziko0 na razie jade na rodakach Big Grin
W przyszlym tyg ruszam na hiszpanów bo mam juz opracowany pelen plan Big Grin

I tutaj z dzisiaj. praca od 8 do 12:30. wieczorem jeszcze troche 'potyram'

[Obrazek: WSdOi29.png]


RE: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - AnnaKa - 08-10-2014 13:07

Poradnik zakupiłem, niestety się zawiodłem... Metodę znałem już spory czas. O jej istnieniu dowiedziałem się na zagranicznym forum. Dokładnie to samo. Ale nie obwiniam nikogo! Szczególnie autorki ponieważ myślę, że to przypadek.

Pragnę podkreślić, że na metodzie trochę $$ zarobiłem ale to było przed zakupem poradnika. Teraz pojawia się konkurencja jednakże nie powinno mieć to wpływu. Sposób opisany ładnie i można na tym zarobić.

Ciężko mnie ocenić ten poradnik dokładniej ponieważ metodę znałem dużo wcześniej i dzieliłem się nią z moimi poleconymi w sieci CPA.

Jeśli ktoś nie ma dużej wiedzy i nie zna wielu metod będzie to dla niego coś nowego i myślę że warto.

Ocena poradnika gdybym go nie znał
7/10

Polecam zakupić jeśli chcecie zarobić i inne metody macie już zautomatyzowane. Osobiście traktowałbym ten sposób jako dodatkowy a nie głowny sposób zarobku bo 100/150 zł dziennie wiecej może wpaść przy 3-4 godzinkach zabawy. Metoda nawet przyjemna lecz tylko dla osób pełnoletnich!

Pozdrawiam


RE: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - szykiryki - 08-10-2014 13:18

@[AnnaKa], bardzo dziekuję za opinię.

Wielokrotnie powtarzałam, że nie jest to NOBLOWSKIE odkrycie (nie byłoby warte 80 zł), Daniel w swojej recenzji również zaznaczył, że starym wyjadaczom sieciowym metoda pewnie jest znana Smile.
Sama używam ją od około dwóch lat.

Metoda jest stworzona stricte pod premium sms i nigdzie nie spotkałam się (ani tu, ani na zagranicznych stronach) z ugryzieniem tego "tematu" bezpośrednio pod eForsę lub Hotcash.

Dziękuję jeszcze raz za recenzję. Pozdrawiam


RE: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - PanPopek - 08-10-2014 16:37

Zakupiłem poradnik i powiem wam że....na prawde mnie zaskoczył oczywiscie na +
Wszystko ładnie opisane,zdjęcia itp,nawet dziecko umiało by to zrobić po przeczytaniu poradnika....choć nie polecam pokazywać to dzieciom....Big Grin
Ocena 10/10

Plusy
Ładny i kreatywny (jak dla mnie pomysł )
Schludny poradnik i wszystkie pomocne strony itp
Dobry kontakt ze sprzedającym,nie olewa,pomaga
dużo tego jeszcze...ale ja idę zarabiać więc się nie będe rozpisywał

Minusy
Trzeba "pracować" (Choć dla mnie to żadna praca Tongue )

Polecam go zakupić jeśli ktoś chce pomysł na start Big Grin


RE: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - szykiryki - 08-10-2014 19:03

@[PanPopek], bardzo dziękuje za recenzje! Smile

Pozdrawiam, powodzenia i w razie czego zapraszam do kontaktu.


RE: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - malpa2 - 08-10-2014 19:11

Czyli ewhoring.. z tego co wiem to yazir sprzedawał do tego poradnik Tongue