Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Do zamknięcia] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Do zamknięcia] (/Temat-Do-zamkniecia-99022)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - szykiryki - 04-10-2014 19:41

Tak jak wspominałam w pierwotnej ofercie- NAPRAWDE nie jest to metoda dla każdego, wiec nie kazdy posiadacz, skuszony wysokimi zyskami- zarobi, nie ukrywałam tego i ukrywać nie będę! Smile
Trzeba mieć mocną głowę i dupke, i chyba przeżyć trochę lat, dlatego niepełnoletni won Tongue.

Widać teraz chłopcy rodzą się trochę wrażliwsi i bardziej empatyczni niż w moim pokoleniu, aż czuje się jak "bezduszna sucz" skoro na tym zarabiam Sad


RE: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - KerPwn - 04-10-2014 19:43

(04-10-2014 18:27)szykiryki napisał(a):  @KerPwn, trudność zawsze jest na takim samym levelu- wysokim.
Skoro domyślasz się na czym polega, to musisz mieć świadomość tego, jaki poziom trudności to za sobą niesie- raczej personalnej, nie uzależnionej od poziomu konkurencji...Wink

Wiadomo odbiorców nie ma nieskończoność, dodatkowo gdy już się ktoś raz sparzy drugi raz nie pójdzie tak łatwo Smile

PS. Rozległe opinie w temacie sprzedaży potrafią dużo podpowiedzieć, gdy już się kiedyś z daną metodą spotkało. Powinno to być jakoś ograniczone, każdy doda coś od siebie a potem czytając te posty metoda sama nachodzi na myśl. Nie w wszystkich przypadkach ale w wielu Smile

@edit Tak wiem że "ofiara" wie że musi zapłacić i się godzi, ale patrząc z perspektywy czasu

@down
W sumie, nie zarabiam na subach i zapomniałem że teraz SMS premium, a nie jak kiedyś tylko subskrypcje.
Tak czy siak, nie ważne. Może to o czym myślałem po prostu działa na podobnej zasadzie Smile


RE: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - szykiryki - 04-10-2014 19:52

I tutaj się, niestety czy stety, mylisz- nie jest to jednorazowy zarobek Smile. Jedna osoba nierzadko potrafi wysłać 2,3 sms'y.
I tutaj nasz odbiorca się "nie parzy", odchodzi jak najbardziej usatysfakcjonowany Wink


RE: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - JaTuDensze - 04-10-2014 21:21

@szykiryki a to co takiego nowego znajduje się w zuplołdowanym poradniku bo wciąż nw czy kupować czy nie Big Grin


RE: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - feellove - 05-10-2014 07:39

tez kurka jestem jakis wyprany z uczuc bo zarobilem juz na metodzie ponad 2 k Big Grin i to na polandii
teraz biore sie za zagranice.

jatudensze, w uplodzie jest dokladnie napisane jak wykorzystywac metode na zagranicy


RE: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - szykiryki - 05-10-2014 08:08

@[JaTuDensze] juz wyjaśniam.
W podstawowym, pierwotnym poradniku jest opisany cały mechanizm i jego zastosowanie na polskich odbiorcach, za pośrednictwem premium sms (czy to na eFrosie czy Hotcashu).

Aktualizacja natomiast zawiera metodykę działania na zagranicznych odbiorcach, nie tylko za pomocą PPA Smile.
W skrócie-> jak zamienić PLN'y na USD lub EUR Smile


RE: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - JaTuDensze - 05-10-2014 08:40

Dzięki za info Smile Trzeba sie nad tym poważnie zastanowić bo co kupie poradnik to nie zarabiam na nim nic Big Grin


RE: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - blazej1128 - 05-10-2014 15:11

Jestem zainteresowany kupnem. Wysłałem już wiadomość na pw


RE: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - davidek00 - 05-10-2014 15:14

osoby które kupiły poradnik niech napiszą ile zarobiły? i z jakim nakładem pracy?


RE: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - feellove - 05-10-2014 16:12

Davidek ja zarobilem 225 leadow razy 10 Big Grin
czas pracy czasami 8 godzin dziennie czasami 2 godzin .metode mam niecaly miesiac

mam tez kontakt z jednym kupujacym ktory zrobil z metody troche nielegal i zarobil ponad 3k w tydzien ale pewnie sie nie pochwali no nie MK? Tongue

pisza do mnie tez tacy ktorzy zarobili 10 zl na tym i prosza mnie o pomoc ale nie pomagam im bo sama szykiryki ostrzegala ze sposob nie jest dla kazdego